Lietuviui už apgamų šalinimo būdą – aukso medalis (4)

Tarptautinė kriochirurgijos draugija aukso medaliu įvertino J.Prušinską už indėlį į kriomedicinos sritį ir pasiūlytą operacijos būdą. Kriochirurgija – tai šalčio naudojimas chirurgijoje.

Kas antri metai vykstančiame Tarptautinės kriochirurgijos draugijos kongrese Vienoje šįmet Lietuvai atstovavo vienintelis šalyje sertifikuotas kriologas Juozas Prušinskas su patentuota žiedinės kriochirurgijos metodika.

Lietuvių gydytojo pasiūlytas radikalus, kosmetiškai optimalus pakitusių apgamų šalinimo būdas sulaukė didžiulio susidomėjimo ir buvo įvertintas aukščiausiu Tarptautinės kriochirurgijos draugijos apdovanojimu. J.Prušinskas išrinktas į Tarptautinės kriochirurgijos draugijos direktorių valdybą.

ISC kongresuose klinicistai ir mokslininkai iš viso pasaulio susirenka pasidalinti pasiekimais naujoje ir vienoje perspektyviausių medicinos sričių – kriochirurgijoje. Šiais metais aktyviausi kriochirurgai rinkosi į Austrijos sostinę Vieną. Gausiausios delegacijos buvo iš Kinijos ir Japonijos. Unikalias metodikas ir teikiančius vilčių rezultatus demonstravo Argentinos, Indonezijos, JAV, Rusijos, Ukrainos ir kitų šalių kriochirurgijos specialistai.

Prieš dvejus metus Lietuvos kriochirurgijos kūrėjai gydytojai Vytautas Čepulis, Jonas Lauraitis, Narimantas Balčiūnas ir J. Prušinskas buvo apdovanoti Tarptautinės kriochirurgijos draugijos antro laipsnio diplomu.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė