Vytauto Didžiojo universitetas kviečia „Matuotis profesiją“! (0)

Lapkričio 11 d., penktadienį, 10–15 val. Vytauto Didžiojo universitete (S. Daukanto g. 28, IV a.) vyks renginys „Matuokis profesiją 2011“, kuriame moksleiviams bus suteikta informacija apie įvairių specialybių atstovus, dirbančius reklamos, psichologijos, teisės, muzikos, kino ir kitose sferose.

Kiekvienam moksleiviui, renkantis profesiją, kyla klausimas, kuri iš jų tinkamiausia. Didelė jų gausa dažną priverčia ir pasimesti.

Vaikinai vaikystėje svajojo tapti gaisrininkais, kosmonautais, o merginos – mokytojomis ar manekenėmis. Ką šių profesijų atstovai veikia, aišku ir mažam vaikui. O ką gi veikia psichologas – psichoterapeutas, rytų rinkų finansų ekspertas, biologas – genetikas ar režisierius?

Vytauto Didžiojo universitetas bendradarbiaudamas su organizacija „Kitas variantas“ kviečia moksleivius painius apmąstymus palikti nuošaly ir visą tiesą apie specialybes išgirsti iš profesionalų.

„Kiekvienam atvykusiam ši diena suteiks galimybę „pasimatuoti profesiją“, susipažinti su skirtingų sričių atstovų darbu. Renginyje savo patirtimi dalinsis teisininkai, verslininkai, politikai, psichologė ir daugelis kitų, kurie atskleis įvairius darbo aspektus. Tai padės moksleiviams suprasti, ką iš tikrųjų daro vienos ar kitos srities specialistas. Jauniems žmonėms bus lengviau atsakyti į klausimą „Kuo būsiu užaugęs?“ ir apsispręsti renkantis specialybę ateityje. Taip pat šiam renginiui yra vykdoma moksleivių registracija.“, – teigė Studijų marketingo tarnybos direktorė Justina Šimkevičiūtė.

Lapkričio 11d. nuo 10 val. ryto prasidės intensyvus profesijų „matavimasis“. Renginio pradžioje vyks paskaita „Iššūkis – renkuosi specialybę“, kurioje moksleiviai sužinos kaip teisingai pasirinkti specialybę ir į kokius dalykus reikėtų atkreipti dėmesį. Po paskaitos, įvairių sričių specialistai dalinsis savo darbo subtilybėmis. Kiekvienas atvykęs ras atsakymus į rūpimus klausimus, naudingus patarimus ir paskatinimą siekti užsibrėžtų tikslų. Visi norintys dalyvauti renginyje kviečiami registruotis internetu.

Renginyje dalyvavę labiausiai motyvuoti moksleiviai turės galimybę konkurse „laimėti“ dieną su pasirinktos srities specialistu. „Kito varianto“ projektų vadovė Kristina Norkevičienė teigia, kad panašūs projektai labai reikalingi,nes tai yra ideali galimybė patikrinti savo pasirinkimą, kad vėliau netektų gailėtis. Moksleiviai galės pamatyti, kaip iš tiesų dirba ir ką veikia jų pasirinktų profesijų atstovai. Galbūt moksleiviai, pabendravę su profesionalais, supras, kad klaidingai įsivaizdavo savo pasirinktos profesijos darbą, o kiti priešingai – pagilins žinias ir sau dar kartą patvirtins pasirinkimą.

Registracija į šį renginį vyksta čia. Renginio plakatą galima parsisiųsti čia.

Daugiau informacijos teikia VDU Studijų marketingo tarnyba (K. Donelaičio g. 52–114), tel. (8 37) 323 206, 327 990, faks. (8 37) 323 621, el. paštas darbuotojai@smt.vdu.lt, tinklalapis – www.vdu.lt/stojantiesiems.

Kategorijos: Lietuvoje, Švietimas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė