Sankt Peterburgo teatro gastrolės Vilniuje (0)

Sankt Peterburgo teatras

Sankt Peterburgo teatras

Lapkričio 7 dieną 19 val. Muzikiniame klube „New York“ Tatjanos Rinkevičienės rusų teatras kartu su aktorių ir muzikantų draugija „Auksinis liūtas“ sostinės publikai pristatys muzikinį spektaklį „5 Šukšino apsakymai ” iš ciklo „Susitikimas su legenda“.

Tatjanos Rinkevičienės rusų teatras, jau pristatęs tokius spektaklius, kaip: „A.Vertinskij. Geltonasis tango“, „R. Nurejev. Šuolis į laisvę“, „B. Okudžava. Arbato gatvės dainos“, „V. Vysockij. Aš tikrai sugrįšiu…“, tęsia spektaklių ciklą „Susitikimas su legenda“ ir kviečia maloniai praleisti lapkričio 7-osios vakarą, skirtą V. Šukšino kūrybai, Muzikiniame klube „New York”.

„Prieš dvejus metus aktorių ir muzikantų draugija „Auksinis liūtas“ Lietuvoje parodė spektaklį apie A. Vertinskį. Renginys sulaukė milžiniško susidomėjimo, publika plojo atsistojus. Nusprendėme dar kartą juos pakviesti į Vilnių“- apie Sankt Peterburgo teatro gastroles kalbėjo teatro įkūrėja, muzikė Tatjana Rinkevičienė.

Spektaklis pastatytas pagal žymaus rusų rašytojo, režisieriaus bei aktoriaus V. Šukšino apsakymus, tarp kurių „Vilkai“ („Volki“), „Dėdė Jermolajus”(„Diadia Jermolaj“), „Žmona vyrą į Paryžių lydėjo“ („Žena muža v Pariž provožala“) ir kiti. Pagrindinį vaidmenį šiame spektaklyje atlieka populiarus rusų aktorius Vladimiras Borisovas, kuris meistriškai perteikia liaudies kalbos grožį ir turtingą žodyną. Ne veltui aktorius buvo apdovanotas už geriausią vyriško vaidmens atlikimą šiame spektaklyje.

Spektaklis yra įtrauktas į Menų festivalio „Kalėdų vakarai“ programą, kurį globoja Rusijos Federacijos ambasada Lietuvoje. Taip pat ciklą „Susitikimas su legenda“ remia Lietuvos kultūros ministerija.

Kategorijos: Lietuvoje, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė