Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga kviečia į mitingą už Vilnių – Lietuvos sostinę (video) (29)

Spalio 28 dieną, 18.30 val. Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga, kviečia į mitingą Lukiškių aikštėje, skirtą Vilniaus atgavimo 72-osioms metinėms paminėti. Mitinge kalbės žymūs visuomenės, politikos veikėjai, bus atkreipiamas dėmesys į šiandienines Vilniaus, Vilniaus krašto tautines problemas. Kad nepabostų klausytis kalbų, mitinge dainuos jaunatviškas vyrų ansamblis „Karužė“.

Pažymėti šią datą ir nesušalti padės po kalbų vyksianti tautinių šokių vakaronė, kviesianti prisijungti kiekvieną atėjusį. Susirinkusius šildys ir iš deglų dėliojami ugniniai ženklai, todėl visi raginami atsinešti po deglą su savimi.

Renginio dienotvarkė:

18.30 – 19.30 Mitingo dalyvių pasisakymai ir Vyrų ansamblio „Karužė“ atliekamos Vilniaus vadavimo laikų dainos.
19.30 – 20.00 Uždegame deglus ir atsistojame taip, kad iš viršaus matytųsi ugniniai patriotiniai simboliai.
20.00 – 21.00 Liaudies šokių vakaronė.

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga pastebi, kad paskutiniu metu suaktyvėjo šovinistai, kurie protestuoja prieš Valstybinio lietuvių kalbos egzamino būtinumą, bando iškraipyti istoriją, kiršina Lietuvos piliečius.

Pasigirsta absurdiškų reikalavimų etniniams lietuviams integruotis Rytų Lietuvoje, gausiai apgyventai sovietmečio laikotarpiu atvykusiais imigrantais ir kolonistais.

Mūsų organizaciją stebina ir liūdina faktas, kad XXI amžiuje, nepriklausomos Lietuvos sostinės pašonėje, minimos Vilniaus krašte liūdnai pagarsėjusios “Armijos Krajovos” sukaktys.

„Armija Krajova“, veikusi Lietuvoje yra ne kas kita, o nusikaltėlių gauja, kolaboravusi su okupantais, žudžiusi taikius lietuvius, kėsinusis į Lietuvos teritorinį vientisumą.

Ekstremistų šlovinamiems nusikaltėliams kyla paminklai, jų renginiuose dalyvauja Vilniaus rajono savivaldybės valdininkai, Bažnyčios atstovai, policijos darbuotojai.

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga visus lietuvius ir lojalius mūsų Tėvynei tautinių mažumų atstovus pasmerkti Lenkijos imperialistų kėslus ir šventiniame mitinge paminėti Lietuvos sostinės grįžimo 72-ąsias metines.

Minėjmo rengėjai prašo ateiti su gera nuotaika, deglu rankoje ir šūkiais:

„O Vilnius mūsų buvo ir bus!!!“
„Vilnius mūsų nuo senovės, žinokit, “panovės!!!“

httpv://youtu.be/VUkjo2fW0gY

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė