Kino teatras „Pasaka“ siūlo pasakiškus savaitgalius (0)

Kino teatre „Pasaka“ naujos pramogos šeimaiNuo spalio mėnesio į Vilniaus kino teatro „Pasaka” repertuarą sugrįžęs projektas „Savaitgalis su pasaka“ kviečia jaukiai ir kūrybiškai leisti šeštadienio popietes. Šį savaitgalį, spalio 8 d., kino teatre vyks pasakų skaitymo bei improvizuoto istorijų kūrimo dirbtuvės šeimai.

„Mintis rengti šeimyninius pasakų skaitymus kilo projekto bendraautorei, ikimokyklinio ugdymo įstaigos „Vaikystės sodas“ vadovei Dr. Austėjai Landsbergienei.“ – pasakoja projekto koordinatorė Agnė Adomėnė. „Edukologė savo darbuose yra ne kartą akcentavusi skaitymo vaikams svarbą. Pasak A.Landsbergienės, kūdikiams ir mažiems vaikams nepaprastai patinka klausytis skaitančio žmogaus. Ne dėl pačios knygos turinio, o labiausiai dėl tuo metu tvyrančio artumo ir bendrumo jausmo, raminančios atmosferos. O praėjusių metų patirtis organizuojant projektą „Savaitgalis su Pasaka“ rodo, kad tokie renginiai iš tiesų yra reikalingi.“

Jau antrus metus su projektu bendradarbiaujanti ikimokyklinio ugdymo įstaiga ir toliau skatins šeimyninių skaitymų tradicijas kino teatre. Kūrybinių dirbtuvėlių metu dalyvių laukia teatralizuoti klasikinių pasakų skaitymai bei „gyvi”, improvizuoti naujų pasakaičių kūrimai, į kuriuos bus įtraukiami visi dalyviai. Renginį užbaigs  animacinių filmų programos „Pasaulio pažinimas” peržiūra iš artėjančio tarptautinio animacinių filmų festivalio „Tindirindis” lobyno.

Šį sezoną „Savaitgalis su pasaka” kvies pažinti įvairių menų „virtuvės“ paslaptis. Kiekvieną savaitgalį vienas iš penkių skirtingas kūrybos sritis atstovaujančių projekto partnerių – „Savaitgalio su Pasaka“ meistrų – pristatys skirtingą dirbtuvėlių programą: muzikos, skaitymo, dailės, lėlių teatro bei žaislų gamybos.

Šeštadienio popietė „Savaitgalis su Pasaka“ susideda iš dviejų dalių – kūrybinių dirbtuvėlių bei kino seanso. Dirbtuvių metu tėveliai kartu su mažyliais dalyvaus pasakų skaityme, muzikuos, mokysis jausti spalvas ir ugdyti meninį raštingumą, kurti žaislus, bei atlikti lėlių teatro pasirodymus. Pažadame puikią savaitgalio pradžią jaukioje bendrijoje.

Šiuos smagius ir kūrybiškus renginius kinoteatras  „Pasaka“ įgyvendins kartus su: tarptautinės muzikos mokykla„Kinder Musik“, ikimokyklinio ugdymo įstaiga „Vaikystės sodas“, humanistinė meno mokykla „Baltas lapas“, teatru „Lėlė“ bei prekių vaikams parduotuve „Medinis arkliukas“.

„Savaitgaliai su pasaka“ laukia smagiai ir kūrybiškai nusiteikusių šeimynų su atžalomis kiekvieną šeštadienį, 15 val., kino teatre „Pasaka“.

Renginiai vyks Kino teatro „Pasaka“, Didžiojoje salėje (Šv. Ignoto g. 4/3, Vilnius).
Renginio trukmė: 2 – 2,5 val.
Bilietu kaina: pilnos programos kaina 15 Lt, dirbtuvėlių kaina 10 Lt.

Kategorijos: Lietuvoje, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė