Panevėžiečiai kviečia į paskaitų ciklą „Lietuvos veidas: tautos vertybės, principai ir tradicijos“ (0)

Panevėžio kraštotyros muziejus, Panevėžio kolegija ir Aukštaitijos savišvietos akademija pradeda vykdyti projektą – paskaitų ciklą „Lietuvos veidas: tautos vertybės, principai ir tradicijos“.

Projektu siekiama pateikti klausytojams svarbius nūdienos klausimus, gilinti tautinės tapatybės ir pilietiškumo vertės supratimą. Paskaitomis siekiama skatinti klausytojus gilintis į svarbius ir opius nūdienos gyvenimo klausimus, nagrinėti juos tautos istorijos ir kultūrinio tęstinumo kontekste. Paskaitų ciklą sudarys 4 paskaitos, skaitomos 2011 m. spalio-gruodžio mėnesiais. Paskaitas skaitys žinomi Lietuvos universitetų dėstytojai, mokslininkai ir švietimo darbuotojai.

Pirmąją paskaitą tema „Tautos vertybės ir emigracijos patirtys“ skaitys Kauno VDU profesorė Irena Skurdenienė-Baklei (Buckley). Kituose susitikimuose su panevėžiečiais dalyvaus Kęstutis Girnius, istorikas, filosofijos daktaras, politikos apžvalgininkas, Egidijus Aleksandravičius, VDU habilituotas daktaras, profesorius bei „Šimtą klausimų ir atsakymų apie Lietuvos istoriją“ pristatysiantis Juozas Brazauskas, Panevėžio K.Paltaroko gimnazijos mokytojas ekspertas.

Projektą remia Panevėžio miesto savivaldybės Kultūros ir meno projektai.

Pirmąją paskaitą skaitys prof. Irena Skurdenienė-Baklei (Buckley) „Tautos vertybės ir emigracijos patirtys“ š. m. spalio 1 d. 12 val. Panevėžio kraštotyros muziejuje (Vasario 16-osios g. 23).Daugiau žinių apie paskaitas rasite muziejaus ir kolegijos interneto svetainėje: www.paneveziomuziejus.lt, www.panko.lt

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė