A.Mamontovas: supratau, kad visą gyvenimą groju pagonišką popmuziką (6)

Andrius Mamontovas savo muzikos gerbėjams netrukus ruošiasi pristatyti naują savo studijinį albumą pavadinimu „Elektroninis Dievas“. Anot dainininko, jis nesiima aiškinti, kuo šis albumas yra ypatingas, nes kiekvienas priims savo sprendimą jį išklausęs.

„Asmeniškai, kiekvienas mano kūrinys man yra ypatingas, nes į jį įdedu labai daug darbo ir širdies. O šis albumas brendo jau nuo 2008 metų vasaros, kai tik išleidau albumą „Geltona. Žalia. Raudona“. Tuomet ir pradėjau po truputį dirbti prie šio albumo“, – pasakojo A. Mamontovas.

Anot Andriaus, albumo pavadinimas „Elektroninis Dievas“ pasirinktas neatsitiktinai, jis atitinka tam tikrą turinį ir sukelia tam tikrą intrigą klausytojams.

Savo klausytojams naujajame albume A. Mamontovas pasiūlys dešimt dainų, kurių reikia klausytis, o ne apie jas kalbėti. Anot dainos kūrėjo, viso albumo stilistiniai ieškojimai yra siekis išgauti pagonišką popmuziką.

„Daugiausiai mes girdime pagonišką muziką, kuri yra folkloro ar sunkaus roko pagrindu, o man norėjosi sukurti pagonišką popmuziką. Tačiau galiausiai supratau, kad pagonišką popmuziką aš groju visą gyvenimą, – juokėsi A. Mamontovas.

Pirmoji šio naujojo albumo dainą „Rudenio vėjas“

httpv://youtu.be/qbjHfWN0YI4

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė