Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia į atvirus renginius Prezidentūroje (0)

Prezidentūros kiemas |prezident.lt nuotr.Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šalies gyventojus ir svečius kviečia į naują atvirų visuomenei renginių sezoną, kurio metu S.Daukanto rūmų erdvėse vyks įvairūs koncertai, susitikimai, parodos.

Rugsėjo 18 – spalio 16 dienomis Prezidentūra atveria ne tik didįjį kiemą, bet ir parką, kur bus eksponuojama Panevėžio tarptautinių keramikos simpoziumų kūrinių paroda. Savita, vienintelė Lietuvoje tokio pobūdžio kolekcija atspindi pastaraisiais metais pasaulyje vyraujančias keramikos meno tendencijas. Aštuoniolikoje įvykusių simpoziumų dalyvavo 143 menininkai iš 32 valstybių. Ekspozicijai Prezidentūros parke atrinkta 30 kūrinių, puikiai derančių lauko erdvėse.

Parodos atidarymo dieną  rugsėjo 18 d. 13.00 val. – Prezidento rūmų kieme vyks Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ koncertas (vyr. dirigentas U. Vaiginis). Parodos atidarymo renginys ir jos lankymas nemokamas, įėjimas į vidinį Prezidentūros rūmų kiemą laisvas.

Keramikos kūrinių parodą bus galima lankyti šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 12.00 iki 18.00 val. rugsėjo 18 – spalio 16 dienomis.

Visą informaciją apie renginius ir ekskursijas, kurios vyksta kiekvieną penktadienį ir šeštadienį, rasite Prezidentūros interneto svetainėje www.prezidentas.lt.

Kategorijos: Lietuvoje, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė