Europos krepšinio čempionatas: Lietuva įveikė Sloveniją 80:77 (9)

Rugsėjo 15 d., ketvirtadienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė netekusi teisės kovoti dėl Europos čempionato medalių atkaklioje kovoje dėl 5-8 vietų santykiu 80:77 (19:20, 25:13, 19:24, 17:20) palaužė Slovėnijos nacionalinę rinktinę ir iškovojo kelialapį į 2012 metų vasaros olimpiados atrankos turnyrą.

Kelialapius į Londono olimpines žaidynes iškovos Europos čempionato finalo dalyvės, o 3-6  vietas užėmusios komandos turės rungtyniauti atrankos turnyre, kuris vyks kitų metų liepos 2-8 dienomis.

Dėl teisės važiuoti į olimpiadą atrankos turnyre rungtyniaus 12 komandų, o į Londono olimpiadą bilietus iškovos tiktai pirmas tris vietas užėmusios komandos. Šiuo metu yra aiškios 6 atrankos turnyro dalyvės: Angola, Puerto Rikas, Dominikos Respublika, Venesuela, Nigerija bei Naujoji Zelandija. Kitos 6 komandos paaiškės po Europos ir Azijos čempionato.

2012 metų vasaros olimpinės žaidynės vyks liepos 28 – rupgjūčio 12 dienomis Anglijos sostinėje Londone.

Olimpiniame krepšinio turnyre vietas jau yra užsitikrinę: Didžioji Britanija (šeimininkų teise), JAV (pasaulio čempionai), Tunisas (Afrikos čempionai), Argentina ir Brazilija (Amerikos čempionato finalininkės) bei Australija (Okeanijos čempionai). Dar dvi vietos paaiškės pasibaigus Europos čempionatui (finalininkės) ir viena – Azijos čempionatui.

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė