Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas patvirtino darbo planą rudens sesijai (0)

Seimas | J.Vaiškūno nuotr.Rugsėjo 7 d. Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas posėdyje pritarė Seimo VII (rudens) sesijos komiteto darbo planui.

Komiteto posėdyje dalyvavo ir savo pasiūlymus teikė Švietimo ir mokslo ministerijos, Kultūros ministerijos, Seimui atskaitingų institucijų vadovai. Komiteto pirmininkas Valentinas Stundys akcentavo, kad svarbiausi rudens sesijos darbai yra Seimo nutarimo „Dėl LR akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnybos įsteigimo ir LR akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnybos nuostatų patvirtinimo“ projekto priėmimas, Vilniaus universiteto statuto patvirtinimas, Kūno kultūros ir sporto įstatymo pakeitimo įstatymo projekto svarstymas ir kultūros sektoriaus pertvarkymai, t.y. Menų tarybos įstatymo projekto svarstymas, Valstybinės kultūros paveldo komisijos ir Etninės kultūros globos tarybos sujungimo klausimas, Kultūros politikos įstatymo projekto parengimas ir svarstymas.

Posėdyje taip pat buvo išskirti Seimo nutarimo „Dėl Lietuvos švietimo tarybos nuostatų patvirtinimo“”, Teatrų ir koncertinių įstaigų įstatymo pakeitimo, Nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymo pakeitimo, Kilnojamųjų kultūros vertybių apsaugos įstatymo pakeitimo, Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos nuostatų patvirtinimo, Valstybinės kalbos įstatymo pakeitimo įstatymo projektai.

Komitetas Seimo VII (rudens) sesijoje taip pat ketina aktyviai vykdyti parlamentinę kontrolę ir toliau stebėti Mokslo ir studijų įstatymo, Švietimo įstatymo, Visuomenės informavimo įstatymo įgyvendinimą, spręsti profesinio ir tęstinio mokymo problemas, svarstyti Seimui atskaitingų institucijų metines veiklos ataskaitas, rengti ir dalyvauti su švietimo, mokslo, kultūros ir visuomenės informavimo klausimais susijusiose diskusijose.

Su Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto Seimo VII (rudens) sesijos darbo programa galima susipažinti Seimo interneto svetainėje.

Kategorijos: Kultūros politika, Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė