Europos krepšinio čempionatas: Ispanai palaužė Lietuvos rinktinę – 79:91 (17)

Lietuva-Ispanija | DELFI, Š.Mažeikos nuotr.Europos krepšinio čempionato A grupės ketvirto turo rungtynėse Lietuvos krepšinio rinktinė Panevėžyje žaisdama be susirgusio vidurio puolėjo Marijono Petravičiaus pralaimėjo Ispanijai 79-91 (12:31, 24:31, 23:19, 20:10).

Rungtynės prasidėjo ispano J.M.Kalderono tritaškiu, po to 5 taškus iš eilės įmetė P.Jankūnas. Tačiau ispanai nieko nelaukdami spurtavo 16:0 ir taškų santykis dramatiškai persisvėrė Ispanijos naudai 7:22.

Į aikštę išėjęs Jonas Valančiūnas sumažino skirtumą 10:22. Pasipiktinęs abejotinais teisėjų sprendimais technine pražanga buvo nubaustas Lietuvos rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra. Tai išnaudoję ispanai nuo Lietuvos rinktinės nutolo jau 18 taškų – 10:28. Labai nesėkmingas mūsiškiams pirmas kėlinys pasibaigė įspūdina ispanų persvara – 12:31.

Antras  kėlinys prasidėjo 4 ispanų taškais iš eilės ir skirtumas padidėjo iki 23 taškų – 12:35. Ispanai žaidė laisvai ir žaismingai, o mūsiškiai tartum su svarsčiais užkabintais ant rankų ir kojų. Beveik neprametantys pro krepšį ispanai užmėtė mūsiškius tritaškiais ir skirtumas Ispanijos naudai augo tartum ant mielių: 23:49, 27:54, 30:56.

Antras rungtynių kėlinys baigėsi triuškinančiu skirtumu – 36-62.

Trečią kėlinį vėl geriau pradėjo Ispanai – pelnę 5 taškus be atsako nutolo iki 36:67. Vėliau mūsiškiai pagerinę žaidimą skirtumą ėmė mažinti, tačiau labai daug nuveikti nepavyko ir trečias kėlinys baigėsi 22 taškų skirtumu Ispanijos naudai – 59-81.

Ketvirto kėlinio pradžioje nudžiugino S.Jasaičio dėjimas. Lietuviai puolė ir gynėsi daug geriau ir kėlinio pabaigoje sugebėjo sumažinti varžovų persvarą iki 12 taškų.

Lietuva-Ispanija | DELFI, Š.Mažeikos nuotr.

Lietuva-Ispanija | DELFI, Š.Mažeikos nuotr.

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

17 komentarų

  1. suomis:

    Jasikevičius, žaisti tai nemoka. Sudaryta apie jį tik didelė reklama. Ir, kaip esu minėjęs, kad lietuviai yra klišarankiai. Greičiausiai, mažai laiko skiria metimo tobulinimui. Toks, a.a. Draženas Petrovičius, kekvieną dieną, prieš treniruotę atlikdavo apie 1000 metimų. Dėl to, jį neveltui vadino, – Krepšinio Mocartu.

  2. suomis:

    Teisėjai irgi grybą pjovė.

  3. Gaila, kad taip lengvai pralaimėjome. Bet nors ir ruduo jau, dar ne dabar viščiukų skaičiavimo metas.

  4. tikras lietuvis:

    Ir iš viso: nutylėjimai ne padeda, o kenkia – jei nori išlošti kitą kartą, tai reikia pastebėti VISUS trūkumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė