Kultūros ministerija kviečia teikti pasiūlymus valstybinei Jono Basanavičiaus premijai gauti (5)

Jonas BasanavičiusKultūros ministerija kviečia teikti pasiūlymus Valstybinei Jono Basanavičiaus premijai už reikšmingus pastarųjų penkerių metų Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių lietuvių darbus, susijusius su etninės kultūros tradicijų plėtojimu, puoselėjimu, ugdymu ir tyrinėjimu, taip pat kūrybinę ir mokslinę veiklą etninės kultūros srityje, gauti.

Pretendentus premijai gauti gali siūlyti fiziniai asmenys, mokslo ir kultūros institucijos, kūrybinės sąjungos, nevyriausybinės organizacijos.

Kartu su pasiūlymu turi būti pateikta:
– pretendento gyvenimo ir veiklos aprašymas;
– dvi rekomendacijos;
– pretendento darbų, už kuriuos siūloma premijuoti, sąrašas.

Pasiūlymai nebus svarstomi jei:
1. Bus pateikti ne visi išvardyti dokumentai.
2. Pasiūlymai pateikti pasibaigus jų priėmimo terminui.

Pasiūlymai priimami iki 2011 m. spalio 1 d. adresu: Kultūros ministerija, J. Basanavičiaus g. 5, LT-01118 Vilnius. Telefonas pasiteirauti: 219 3444.

Kategorijos: Etninė kultūra, Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , .

5 komentarai

 1. lyvis:

  Siūlyčiau Jono Basanavičiaus premijai gauti svetainės http://www.baltai.lt tvarkytoją Liutaurą Balsį ir jo bendražygį ir bendramintį Darių Ramančionį. lyvis

 2. Jonas:

  Sūlau Neriją Putinaitę :DDD

  • Getautas:

   Atsargiau su tokiais juokeliais – ministerijų darbuotojai gali juos palaikyti rimtu pasiūlymu. Vieną pavyzdį jau turime – kažkas juokais pasiūlė skirti Patriotų premiją Dariui Baronui už Pilėnų gynėjų apdergimą, o Krašto apsaugos ministerija taip ir padarė.

 3. Vytas:

  Teisybė – atsargiau juokaukite, o tai ministerijų valdininkai nesnaudžia – Kultūros ministerijos tarnautoja Irena Seliukaitė jau pasiskyrė sau Basanavičiaus premiją, o paskui ir savo draugo alfonso nepamiršo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė