TS-LKD pasisavino tautininkų interneto svetainę, tautininkai atidarė kitą (48)

Tautininkų sąjungos svetainėTautininkų sąjungos atkūrimo iniciatyvinė grupė išplatino pranešimą, kad rugpjūčio 30 d. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) pasisavino atkuriamos Tautininkų sąjungos interneto svetainę.

TS-LKD vadovybė tai padarė su tautininkams interneto svetainės talpinimo paslaugas teikusios UAB „Hostex“ pagalba, kuri, net neįspėjusi tautininkų tinklalapį administravusių ir už jį savo lėšomis mokėjusių asmenų, klusniai perdavė tautininkų domeną TS-LKD.

Praeitą savaitę TS-LKD, remdamasi 2007 m. susijungimo su Tautininkų sąjunga sutartimi, pareikalavo UAB „Hostex“, kurios serveryje buvo patalpintas tinklalapis, perduoti jai tinklalapio domeną ir administravimo slaptažodžius, o, juos gavusi, pakeitė visą tinklalapio turinį.

„Tinklalapio pasisavinimą vertiname kaip dar vieną apgailėtiną ir negarbingą bandymą trukdyti Tautininkų sąjungos atkūrimui. Trejus metus, nuo susijungimo su tautininkais 2008 m. iki pat pastarųjų dienų, TS-LKD nerodė jokio susidomėjimo tautininkų tinklalapiu ir niekada neskyrė jokių lėšų jam išlaikyti“ – sakė Seimo narys, Tautininkų sąjungos atkūrimo iniciatyvinės grupės pirmininkas Gintaras Songaila. Jis pažymėjo, kad tautininkų interneto svetainė buvo išlaikoma asmeninėmis tautininkų lėšomis. Paskutinį kartą už tinklalapio palaikymą UAB „Hostex“ tautininkai avansu sumokėjo iki 2012 m. balandžio mėn.

„Manome, kad TS-LKD neturi moralinės teisės pretenduoti į tautininkų tinklalapį, kadangi tiek Tautininkų frakcija, kaip kolektyvinis subjektas, tiek konkretūs tinklalapio išlaikymu ir jo administravimu užsiimantys asmenys yra palikę TS-LKD. Suprasdami, kad šioje situacijoje sunku apeliuoti į moralumą bei siekdami greičiau išvengti komunikacijos trikdžių, atkuriame savo tinklalapį nauju adresu www.tautininkusajunga.lt“, – sakė Tautininkų sąjungos atkūrimo iniciatyvinės grupės narys Tomas Baranauskas.

Birželio 19 dieną TS-LKD Tautininkų frakcija savo konferencijoje daugiau kaip 2/3 balsų dauguma nusprendė pasitraukti iš Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų ir atkurti Tautininkų sąjungą. Tačiau TS-LKD Priežiūros komitetas paskelbė, esą šie nutarimai priimti neteisėtai. Tautininkų sąjungos iniciatyvinė grupė šiuo metu buria steigėjus ir planuoja savo steigiamąjį suvažiavimą  surengti dar šių metų rudenį.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė