G.Songaila: A.Kubilius vengia atšaukti dezinformaciją apie jaunimo stovyklą Dieveniškėse (3)

Gintaras Songaila | J.Vaiškūno nuotr.

Gintaras Songaila

Ketvirtadienį, rugpjūčio 18 d. Seimo nario Gintaro Songailos biuras išplatino pranešimą žiniasklaidai kuriame  teigiama, kad premjeras Andrius Kubilius vengia atšaukti dezinformaciją apie jaunimo stovyklą Dieveniškėse.

Seimo narys Gintaras Songaila praneša, kad iš Ministro pirmininko A.Kubiliaus gavo atsakymą į š.m. rugpjūčio 2 d. pateiktą paklausimą dėl dezinformacijos apie jaunimo stovyklą Dieveniškėse „Mūsų šaknys – baltai“, kuri liepos 29 d. buvo išplatinta Vyriausybės vadovo vardu.

Tuomet  A.Kubilius smerkė šią stovyklą ir jos rengėjus bei dalyvius už esą buvusius grasinimus „ūkišku muilu išplauti burną“ kalbantiems slavų ir germanų kalbomis.

Žiniasklaidai išplatintame G.Songailos pranešime apie gautą premjero atsakymą, teigiama, kad premjeras vengia atsakyti į klausimą dėl dezinformacijos atšaukimo, o Dieveniškių jaunimo stovyklos šūkius vadina „dviprasmiškais“.

Seimo narys G.Songaila sako, kad „šis premjero atsakymas rodo jau šiokia tokia pažangą, tačiau iki nuoširdaus atsiprašymo kelias dar tolimas“.

„Tai tik atsakymas į raštą, bet ne į klausimą kurį mes tame rašte uždavėme“ – sako G.Songaila, – todėl šiandien mes išsiuntė pakartotinį paklausimą premjerui, kuriame dar sykį klausiame to paties: Ar neketinate atšaukti Jūsų vardu išplatintos dezinformacijos, kad jaunimo stovykloje Dieveniškėse buvo grasinama „ūkišku muilu išplauti burną“ kalbantiems slavų ir germanų kalbomis?  

Šiandien išsiųstame paklausime premjerui taip pat klausiama – ar jis suprantąs, kad tokie jo pareiškimai gali turėti neigiamų pasekmių Lietuvos piliečiams ir pačiai valstybei?

Seimo narys G.Songaila tikisi, kad premjeras susimąstys, ar jis neprisideda prie tokių ponų, kaip Dmitrijus Rogozinas, užsakymo, kai šis Norvegijos įvykių fone pasiūlė Baltijos šalyse paieškoti žudiko Breiviko pasekėjų?

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė