„Apple“ ir „Samsung“ nuožmi kova (0)

Praėjusią savaitę „Apple“ pasiekė, kad Vokietijos teismas uždraustų „Samsung Galaxy Tab 10.1“ planšetinio kompiuterio pardavimą Europos Sąjungos šalyse, tačiau draudimas šiuo metu yra sustabdytas iki rugpjūčio 25 dienos. Garsioji kompanija kaltina Pietų Korėjos kompaniją plagijavimu ir stulbinamu panašumu į jų kūrinį „iPad 2“. Tiesa, gali paaiškėti, kad teismui pateikta „Samsung“ produkto nuotrauka neatitinka tikrovės ir yra „pritempta“ prie „Apple“ planšeto. Nuožmi kova užvirė, nes korėjiečiai rinkai pasiūlė labai patrauklų planšetinį kompiuterį, o kaip tik šiame segmente pirmaujančias pozicijas užima „Apple“.

Taip daroma, todėl, kad „Samsung“ galėtų pasisakyti, ką Pietų Korėjos elektronikos gigantas ir padarys, rugpjūčio 25 dieną dėl pateiktų kaltinimų iš „Apple“ pusės. Kad ir kaip bebūtų vėliau, šiuo metu draudimas atšaukiamas visur, išskyrus Vokietijos rinką.

Samsung, žinoma, pasidžiaugė kiek pakeistu sprendimu ir šiandien pranešė, kad „Galaxy Tab 10.1“ ir vėl galima įsigyti daugelyje Europos Sąjungos valstybių, išskyrus Vokietiją.

Kategorijos: Mokslas, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė