Tautininkai tautines vertybes žada ginti net ir teisminiu keliu (21)

www.alkas.lt | Jono Vaiškūno nuotr.Rugpjūčio 14 d., minint prezidento Antano Smetonos 137-ąsias gimimo metines, Užulėnio dvare įvyko Tautininkų sąjungos atkūrimo organizacinio komiteto posėdis. Buvo aptarti einamieji Tautininkų sąjungos atkūrimo klausimai.

Prieita išvados, kad Tautininkų sąjungos atkūrimas vyksta sėkmingai – šiuo metu yra surinkta maždaug trečdalis politinei partijai registruoti reikalingų narių. Nuspręsta jau rugsėjo mėnesiui  parengti Tautininkų sąjungos programos bei įstatų metmenis.

Tautininkų sąjungos atkūrimo organizacinis komitetas išsakė savo nuomonę ir dėl nūdienos politinių įvykių.

Aptaręs situaciją, susidariusią po to, kai Lietuvos Teisingumo ministerija perdavė Baltarusijai duomenis apie disidento, žmogaus teisių gynimo centro „Vesna“ vadovo Alesio Beliackio sąskaitas Lietuvos bankuose taip sudarydama sąlygas jį areštuoti, Tautininkų sąjungos atkūrimo organizacinis komitetas nutarė reikalauti, kad Teisingumo ministras Remigijus Šimašius prisiimtų atsakomybę už savo ministerijos darbuotojų neapdairumą ir atsistatydintų. Buvo nuspręsta parengti elektroninę peticiją šiuo klausimu ir pradėti rinkti parašus.

Be to, dar kartą buvo pasmerkti melagingi premjero Andriaus Kubiliaus kaltinimai, mesti Dieveniškėse liepos 27-31 d. Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos organizuotai jaunimo etnokultūrinei stovyklai „Mūsų šaknys – baltai“, neva ši kurstanti etninę nesantaiką. Kadangi geranoriško premjero atsiprašymo lig šiol nesulaukiame, buvo nutarta siekti dezinformacijos paneigimo teisminiu keliu.

www.alkas.lt | Jono Vaiškūno nuotr.„Tautininkų sąjunga ir ateityje yra pasiryžusi plėtoti bendradarbiavimą su Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga bei kitomis organizacijomis, pasisakančiomis už tautines vertybes ir nacionalinę valstybę. Ji ryžtingai priešinsis bet kokiems mėginimams diskredituoti  tautines organizacijas ir idėjas“, – pabrėžę vienas iš tautininkų lyderių, Seimo narys Gintaras Songaila.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė