Punske susitiko jaunieji lietuviai iš visos Europos (0)

Rugpjūčio 6-7 dienomis Punske, Lenkijoje, įvyko šeštasis tradicinis Europos lietuvių jaunimo suvažiavimas (ELJS) kuriame dalyvavo atstovai iš Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Ukrainos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Suvažiavime lietuviai ne tik pasidalino gyvenimo bei organizacinės veiklos užsienyje patirtimi, tačiau taip pat aptarė būdus, kuriais užsienyje gyvenantys lietuviai galėtų guviau prisidėti prie tokių kuriamų strategijų kaip „Globali Lietuva“, „Lietuva 2030“ kūrimo ir įgyvendinimo.

Susirinkusiuosius Punske sveikino atstovai iš Lietuvos Prezidentūros, Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Užsienio reikalų ministerijos, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos.  Sveikinantieji džiaugėsi Lietuvos jaunimo užsienyje aktyvumu, domėjosi jų veiklomis bei vylėsi, jog bendradarbiavimas tarp Lietuvos įstaigų bei užsienio lietuvių jaunimo sąjungų ateityje tik stiprės.

Buvo nutarta kitąmet Lietuvoje surengti Pasaulio lietuvių jaunimo forumą, kuriame būtų ieškoma būdų ir galimybių stiprinti ryšius tarp užsienyje gyvenančių lietuvių ir Lietuvos.

Kategorijos: Baltų žemėse, Pilietinė visuomenė, Užsienio lietuviai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė