Sąjūdis, laisvės kovotojai ir Vilnijos draugija ragina atkreipti dėmesį į piliečių patriotinį auklėjimą ir atšaukti dezinformaciją (7)

Lietuvos SąjūdisLietuvos laisvės kovotojų sąjungaPenktadienį, rugpjūčio 5 d., Lietuvos Sąjūdis, Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga ir Vilnijos draugija išplatino viešą laišką Lietuvos Respublikos Prezidentei, Seimo pirmininkei, Ministrui pirmininkui, Krašto apsaugos ir Kultūros ministrams dėl etnokultūrinės jaunimo stovyklos Dieveniškėse.

Laiške ypač piktinamasi melagingomis žiniomis „apie Dieveniškėse vykusią etnokultūrinę stovyklą Lietuvos ir Latvijos jaunimui“.

Laišką pasirašiusių organizacijų atstovai nerimauja, kad „dėl paskleistos melagingos informacijos žiniasklaidoje, kai kurie piliečiai ir net Vyriausybės vadovas jau interpretuoja, kad šaulių, savanorių, karių dalyvavimas Valstybinėse šventėse, partizanų minėjimuose, ar kultūrinėse stovyklose gali būti suprantamas kaip nusikalstama veikla, už kurią bus baudžiama“.

Laiške taip pat teigiama, „kad vyksta sisteminis sąmoningas puolimas prieš tautines valstybes, siekiant susilpninti tų šalių demokratines nuostatas, visuomenės patriotinį ir pilietinį aktyvumą, sukurti baimės atmosferą stiprinant oligarchinių jėgų įsigalėjimą bei nepriklausomų valstybių užvaldymą“.

Lietuvos Sąjūdžiui, Laisvės kovotojų sąjungai ir Vilnijos draugijai „nerimą kelia faktai, kad šiomis įtakojamos žiniasklaidos provokacijomis patiki ir atsakingi Vyriausybės asmenys savo pareiškimais klaidindami Lietuvos visuomenę, bei reikalavimai imtis sankcijų prieš savo konstitucines pareigas vykdančius ir viešai savo meilę Tėvynei Lietuvai deklaruojančius valstybės pareigūnus bei piliečius“.

Laiške prašoma, kad Ministras Pirmininkas A. Kubilius atšauktų „tiesos neatitinkančius pareiškimus“ ir stiprintų piliečių patriotinį auklėjimą bei karių ryšius su visuomene.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė