K.Norvilaitės paroda „Paslapties švelnumas” (0)

Kristina Norvilaitė

Kristina Norvilaitė

Dailininkė Kristina Norvilaitė Juodkrantėje, Liudviko Rėzos kultūros centre parodų salėje rugpjūčio 01-16 d. pristato grafikos darbų parodą „Paslapties švelnumas” . Tai autorės aštuonioliktoji personalinė paroda. Ornamentais ir gėlėmis autorė pasakoja savo įspūdžius bei atskleidžia vidines nuojautas. Universalios simbolinės formos kiekvienam žiūrovui palieka laisvę pačiam patirti, išgyventi kelionę į savo vidinį pasaulį.

„Paroda „Paslapties švelnumas“ kviečia tiesiog sustoti ir pabūti su paveikslais, įsilieti į jų istorijas. Neatsitiktinai paroda rengiama Juodkrantėje, kur žmonės atvažiuoja atitrūkti nuo kasdieninės rutinos, atsipalaiduoti ir kartu pamąstyti,“- sako menininkė
Kristina Norvilaitė – Lietuvos dailininkų sąjungos narė. Grafikė baigė bakalauro ir magistro studijas Vilniaus dailės akademijoje.

2010 m. dailininkė buvo apdovanota iš karto dviem garbingomis stipendijomis – Lietuvos Respublikos Kūrėjo stipendija ir Vilniaus miesto mero Jaunųjų menininkų stipendija.

Parodoje „Estampas’07” Kristinos Norvilaitės darbai buvo įvertinti diplomu, o parodoje „Estampas’09” – padėka už „Plastinės kalbos grynumą”.

Menininkė taip pat yra žinoma kaip knygų dailininkė, parodų kuratorė ir meno akcijų autorė. Kristinos Norvilaitės iliustruota Vytauto V. Landsbergio knyga „Varlė bunkeryje” Tarptautinės vaikų literatūros asociacijos (IBBY) pripažinta 2010 metų meniškiausiai iliustruota knyga.

Menininkė dalyvavo beveik pusšimtyje grupinių parodų Lietuvoje ir užsienyje (Danija, Švedija, Prancūzija, D.Britanija, Olandija, Rusija, Austrija). Jos paveikslų yra įsigiję mūsų ir kitų šalių kolekcionieriai.

Kategorijos: Lietuvoje, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė