Seime – spaudos konferencija dėl melagingų pranešimų apie Dieveniškių jaunimo stovyklą (4)

Seimas | J.Vaiškūno nuotr.Rugpjūčio 4 d., ketvirtadienį, 10.00 val. Seimo spaudos konferencijų salėje vyks spaudos konferencija dėl melagingų pranešimų išplatintų žiniasklaidoje apie praeitą savaitę Dieveniškių krašte įvykusią jaunimo stovyklą.

Spaudos konferencijoje dalyvaus Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos pirmininkas Julius Panka, jaunimo stovyklos dalyvė Aušra Kudirkaitė, Nepriklausomybės akto signataras Audrius Rudys, Seimo narys Gintaras Songaila.

Spaudos konferencijoje numatoma apžvelgti ir aptarti žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus apie baltų kultūrai skirtą jaunimo stovyklą, įskaitant ir Vyriausybės spaudos tarnybos išplatintą premjero A.Kubiliaus pranešimą.

Nepriklausomybės akto signataras Audrius Rudys pakomentuos apie konstitucines normas, draudžiančias persekioti piliečius už jų pažiūras, o taip pat naujas tendencijas Lietuvoje, kai po įvykių Norvegijoje mėginama imtis tikrovės neatitinkančių politinių manipuliacijų.

Seimo narys Gintaras Songaila praneš apie numatomus veiksmus, skirtus dezinformacijos ir persekiojimo dėl politinių pažiūrų užkardymui.

Internetu bus galima stebėti tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Taip pat internetu yra galimybė užduoti ir klausimus spaudos konferencijos dalyviams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Jei konferencijos metu bus nespėta atsakyti į kai kuriuos klausimus, tai į juos esant galimybei bus atsakyta el. paštu po spaudos konferencijos.

Šios ir kitos spaudos konferencijos garso įrašus galėsite rasti ir vėliau Seimo internetinėje svetainėje.

Spaudos konferencijos tiesioginę transliaciją internetu rugpjūčio 4 d. 10 val. galite stebėti spausdami ČIA.

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė