Kviečia senamiesčio vartų šventė (0)

www.alkas.lt

Arkos paminklasSekmadienį, liepos 24 d., nuo 11 val. Klaipėdoje prie Arkos paminklo šurmuliuos Senamiesčio vartų šventė, kuri apjungs meną, kūrybą, sportą ir istoriją. Šis renginys turės keturias oazes, kurios simbolizuoja Klaipėdos senamiesčio pagrindines vertybes ir siekius – tai istorinis pamatas, meniška atmosfera ir kūryba bei saugumas.

Šventėje lankytojai galės susipažinti su nepakartojama Šiaulių dviračių muziejaus eksponatų rinkiniu bei jų istorijomis ir legendomis. Jų lauks ir Seniausiu dviračio pirmtaku laikomas „seleriferis” – „bėgiojanti mašina”, ant kurio 1792 m. pasispirdamas kojomis po Paryžių važinėjo grafas de Sivrakas, ir „Bars-Velo-Tour”, kurio Autorius S. Baronas, velomaratonų Vilnius-Elektrėnai-Vilnius (1984-1990) prizininkas, ir kiti įdomūs eksponatai.

Tą pačią dieną Klaipėdos policijos pareigūnai surengs nemokamą miestiečių dviračių žymėjimo ir registravimo akciją. Norint užregistruoti savo dviratį reikia atvažiuoti tiek su dviračio, tiek su asmens dokumentais. Vagystės atveju tokią transporto priemonę surasti yra lengviau, be to – ir nustatyti tikrąjį jo savininką.

Nuo 11 val. bus galimybė pasigėrėti Klaipėdos valstybinio muzikinio trupės klasikinio baleto trenažu, o nuo 12 val. – stebėti spektaklio „Meilės uostas“ repeticiją, kurio premjera numatoma liepos 31 d., Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelyje.

Mažuosius šventės svečius pasitiks Lėlių teatro dirbtuvėlės. Jose kiekvienas savo rankomis galės sukurti naują Klaipėdos senamiesčio gyventoją – lėlytę.

www.alkas.lt

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė