Tautininkai: „TS-LKD klaidina visuomenę“ (0)

Tautininkų sąjungaIniciatyvinė grupė Tautininkų sąjungai atkurti paskelbė, kad Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų vadovybė liepos 15 d. išplatino visuomenę klaidinantį pranešimą, esą iš TS-LKD traukiasi tik 37 Tautininkų frakcijos nariai. Tautininkų sąjungos iniciatyvinę grupę stebina toks neatsakingas TS-LKD elgesys, juo labiau, kad gerai žinoma, jog 2011 m. birželio 19 d. įvykusioje TS-LKD Tautininkų frakcijos konferencijos antrojoje dalyje už traukimąsi iš TS-LKD balsavo 53 delegatai iš 73, kurie tuojau pat užpildė Tautininkų sąjungos steigėjų anketas.

Šiuo metu vyksta Tautininkų sąjungos steigėjų registracija, ir Tautininkų sąjunga dar nėra informavusi TS-LKD vadovybės apie pasitraukusių tautininkų skaičių. Paminėti 37 tautininkai geriausiu atveju gali būti tik pirmieji iš TS-LKD pasitraukę Tautininkų frakcijos nariai, kurių išstojimo pareiškimai jau pasiekė TS-LKD centrinę būstinę. Apie pasitraukusių iš TS-LKD tautininkų skaičių Tautininkų sąjunga galės informuoti tik tada, kai bus baigtas steigėjų rinkimas buvusios Tautininkų frakcijos skyriuose, bet jau dabar aišku, kad iš TS-LKD traukiasi ne tik tautininkai, bet ir dalis kitų TS-LKD narių. Kartu Tautininkų sąjungos iniciatyvinė grupė pažymi, kad Tautininkų sąjunga telkia steigėjus ne tik iš 356 TS-LKD Tautininkų frakcijos narių ar iš 1260 jungimosi metu buvusių Tautininkų sąjungos narių, kurių didelė dalis negalėjo prisijungti prie TS-LKD dėl jiems daromų kliūčių partijos skyriuose, bet telkia visus piliečius, kuriems rūpi Tautos ateitis.

Tautininkų sąjungos atkūrimo iniciatyvinė grupė mano, kad minėtas pranešimas yra TS-LKD viršininkų desperatiškos pastangos paneigti įvykusį faktą – Tautininkų frakcijos sprendimą trauktis iš TS-LKD – ir sumenkinti jo reikšmę, taip išsaugant tautininkų vardą savo politinių manipuliacijų lauke. Jeigu TS-LKD tikslas – neprarasti partijos, kuri gina mūsų valstybės pamatus, įvaizdžio, tai jos vadovybės veiksmai turėtų būti visai kitokio pobūdžio – jie turėtų būti kreipiami į atotrūkio nuo tautos mažinimą, valdininkiško, nomenklatūrinio stiliaus atsisakymą, žodžių ir darbų vienybės laikymąsi.

Tautininkai telkia piliečius, vadovaudamiesi pasiaukojimo, tiesos ir pasitikėjimo principais, kuriuos didžioji TS-LKD vadovybės dalis, deja, pamynė. Tautininkų sąjungos iniciatyvinė grupė mano, kad dauguma TS-LKD narių, kurie yra tikri Lietuvos patriotai, anksčiau ar vėliau tai supras.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė