Lenkų banditai Lietuvoje toliau demonstruoja padugnių „kultūrą“ (54)

www.alkas.lt

„Lenkų kultūra“, www.15min.lt nuotr.

„Lenkų kultūra“

Dar visai neseniai  šių metų kovo 25 d. Kaune  Lenkijai gėdą darė įžūliai siautėdami ir net policijos pajėgoms priešinęsi girti Lenkijos nacionalinės futbolo rinktinės sirgaliai. Tuomet policininkai sulaikė 56 viešosios tvarkos pažeidėjus iš Lenkijos. Tuo kart 8 banditai buvo uždaryti į areštinę dėl pasipriešinimo pareigūnams ir viešosios tvarkos trikdymo.

Šiandien liepos 14 d. į Kauną stebėti futbolo rungtynių atvykę Lenkijos sirgaliai vėl siautėjo. Policija pranešė, kad šiandien buvo sulaikyti 46 lenkai. Dešimt iš jų buvo uždaryti į areštinę.

Lenkijos atstovas sveikina kauniečius  | E.Ovčarenko, www.15min.lt nuotr.

Lenkijos atstovas sveikina kauniečius

Pirmieji susidūrimai su atvykėliais iš Lenkijos Kaune buvo užfiksuoti ketvirtadienio popietę.  Banditai iš Lenkijos kabinėjosi prie žmonių, įžeidinėjo. Už tai 21 chuliganas  atsidūrė policijoje.

Ketvirtadienio popietę muštynės kilo pagrindinėje Kauno aikštėje, po kurių sulaikyta 12 Lenkijos banditų. Kol kas tikslinama, dėl ko kilo muštynės. Iš 12 sulaikytųjų šeši aršiausieji uždaryti į areštinę. Iš viso areštinėn patupdyta 10 banditų.

Paskutiniais duomenimis dėl viešosios tvarkos pažeidimų iš viso yra sulaikyti 65 chuliganai: 51 lenkas, 13 olandų, 1 lietuvis.

Kategorijos: Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė