Jaunųjų krepšininkų dėka Lietuvos vardas skamba visame pasaulyje (video) (0)

www.alkas.lt

Pasaulio čempionai | P.Garkausko nuotr., www.delfi.lt

Pasaulio čempionai

Šiandien liepos 11 d. Vilniuje buvo pasitikta ir pasveikinta iki 19 metų amžiaus vaikinų pasaulio krepšinio čempione tapusi Lietuvos rinktinė. Lietuvai pasaulio čempionų medalius parvežusią mūsų šalies komanda gerbėjai pasitiko prie įvažiavimo į sostinę. Čia prie užrašo „Vilnius“ buvo iškabintas pasveikinimas – „Lietuva sveikina pasaulio krepšinio  čempionus!“

Vakar Rygoje vykusiame jaunių pasaulio čempionato finale Lietuvos jaunių rinktinė 85:67 nugalėjo serbus ir iškovojo aukso medalius.

Prie Seimo rūmų krepšininkai susėdo į atvirą geltonąjį autobusą, kuriuo išpuoštu Gedimino prospektu bei Pilies gatve važiavo į miesto Rotušės aikštę. Čia jaunieji krepšininkai buvo sutikti audringais plojimais ir nuoširdžiais susirinkusiųjų šūksniais. Jų garbei buvo surengtas koncertas.

Krepšininkus sveikino Letuvos Respublikos Prezidentė ir Vilniaus meras.  Prezidentė Dalia Grybauskaitė  rinktinės didvyriui Jonui Valančiūnui uždėjo ąžuolo lapų vainiką.

„Tai mūsų – Lietuvos ir pasaulio čempionai. Šiandien jų dėka mes visi aukštai ir oriai iškėlę galvas. Jų dėka Lietuvos vardas skamba visame pasaulyje. Ir mes sakome, kad turime auksinį jaunimą. Tegul jų pavyzdys įkvepia mūsų vyrus Europos čempionate! Linkiu toliau taip ryžtingai ir visa širdimi siekti pergalių Lietuvai ir už Lietuvą“, – kreipdamasi į pasaulio čempionus sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Iškilmingai sutikti sostinėje, pasaulio čempionai išvyko į Kauną.

20 val. prie Kauno rotušės pasaulio jaunimo čempionų susirinko kelių tūkstančių sirgalių minia. Krepšininkams buvo įteikti vardiniai kalavijai.

Po oficialios iškilmių dalies krepšininkai išėjo pasisveikinti su audringa sirgalių minia. Iškėlė dovanotus kalavijus krepšininkai lenkėsi sirgaliams. Kauniečiai krepšininkams skandavo „Ačiū, ačiū“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Šventės | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė