Ilgametė Generalinės prokuratūros prokurorė pagaliau gavo bakalauro diplomą (3)

www.ekspertai.eu

Generalinė prokuratūra

Šventė Generalinėje prokuratūroje: garsi rezonansinių bylų prokurorė Sigutė Malinauskienė pagaliau gavo privalomą bakalauro diplomą.

“Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento prokurorė Sigutė Malinauskienė šiais metais įvykdė bakalauro teisės studijų programą ir išlaikė baigiamuosius Baudžiamosios teisės ir baudžiamojo proceso bei Teisės teorijos egzaminus. Tai patvirtina š. m. birželio 2 d. išduotas bakalauro diplomas”, – informavo Generalinė prokuratūra.

Ar pagaliau reikalingą išsimokslinimą įgijusiai prokurorei bus grąžintos iš jos metų pradžioje perimtos rezonansinės bylos, tokios kaip Tūkstantmečio VEKS, Operos teatro renovacija ar Valdovų rūmai, nepranešama.

Primename, kad diplomo neturėjimas S. Malinauskienei netrukdė metų metus dirbti Generalinėje prokuratūroje. Atvirkščiai, Generalinės prokuratūros vadovybė skirdavo šiai prokurorei ypač didelio masto ir atgarsio sulaukusias bylas.

Tiesa, jokių, net minimalių rezultatų ši prokurorė nė vienoje rezonansinėje byloje nepasiekė.

Anksčiau Generalinė prokuratūra yra pranešusi, kad prokurorė S. Malinauskienė yra informuota apie tinklapyje EKSPERTAI.EU paskleistą informaciją apie ją, dėl kurios ji pati galėtų tiesiogiai kreiptis į teismą privataus kaltinimo tvarka. Tačiau iki šios dienos S. Malinauskienė į teismą dėl esą viešo šmeižto ir įžeidimų kol kas nesikreipė.

Ekspertai.eu

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė