R.Čekutis. Atsakymas minčių policijai (123)

Ričardas Čekutis, www.tautos-balsas.lt

Ričardas Čekutis

Nuo pat Kovo 11-osios eitynių, vienijančių tautinių pažiūrų žmones, nesiliauja kosmopolitų organizuojami išpuoliai tiek prieš mane asmeniškai, tik ir prieš instituciją, kurioje dirbu – t.y. Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrą (LGGRTC).

Nuo tada prasidėjo nepaliaujamas skundų rašymas, lyg sovietiniais laikais – reikalaujant įvairių sankcijų mano atžvilgiu nuo „apsvarstyti darbo kolektyve“ iki pat „teisinio įvertinimo“…

Paskutinis paminėtinas atvejis – šią savaitę išsiųstas laiškas, adresuotas LGGRTC generalinei direktorei Teresei Birutei Burauskaitei, LR Seimo Pirmininkei Irenai Degutienei, Tarptautinės komisijos nacių ir sovietų nusikaltimams tirti pirmininkui Emanueliui Zingeriui, tos pačios komisijos sekretoriato vadovui Ronaldui Račinskui ir LR Ministrui Pirmininkui Andriui Kubiliui. Laišką pasirašė liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis, tos pačios partijos valdybos narys Eugenijus Gentvilas, europarlamentaras Leonidas Donskis ir Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkas Simonas Alperavičius.

Laiške reikalaujama „įvertinti“ mano veiklą (iš konteksto galima suprasti, kad reikalaujama mane atleisti iš darbo), tačiau, kaip jau įprasta, aiškiai nenurodo už ką. Tiesa, laiško autoriai pamini, kad esą Čekutis „yra nuosekliai, viešai ir reguliariai išreiškęs kraštutinio (radikalaus) nacionalizmo, ksenofobijos ir atvirai tautinę nesantaiką kurstančių teiginių bei vertinimų viešumoje bei populiariuose Interneto socialiniuose tinkluose.“  Tačiau šventai „pasipiktinę“ skundų rašytojai savo teiginiams pagrįsti tesugebėjo pateikti anoniminės grupuotės, pasivadinusios „antifa“ vardu, iš konteksto ištrauktas citatas, nieko bendro neturinčias su man pareikštais kaltinimais. Ginčytis su anonimais – savaime beprasmiškas reikalas, tačiau net nežinau kaip pavadinti skundų rašinėjimą tokiu abejotinu pagrindu: matyt, reikia visiškai neturėti ką veikti arba būti įsitikinus, kad mūsų valstybėje be Čekučio daugiau jokių kitų problemų neliko…

Į tokius menkaverčius išpuolius tikrai nekreipčiau dėmesio, jeigu skundikai nebandytų žlugdyti bei menkinti institucijos, kurioje dirbu, reputacijos. Antai laiško autoriai bando inicijuoti “tyrimą”: “…ar darbuotojas Čekutis priešingai nei numato LGGRTC darbuotojų elgesio taisyklės nepiktnaudžiavo tarnybine padėtimi – ar LGGRTC archyvine medžiaga nebuvo naudojamasi R.Čekučio asmeninėje sienoje (nuskanuoti archyviniai dokumentai).”

Iš tikrųjų, socialiniame tinkle savo sienoje esu ne kartą skelbęs įvairius archyvinius dokumentus bei istorines fotografijas ir žadu toliau daryti tą patį, nepaisant to, kad įvairaus plauko skundikams tai labai nepatinka. Tačiau atsakingai pareiškiu: nė viena skelbta nuotrauka, nė vienas skelbtas dokumentas niekada nepriklausė LGGRTC ar kuriai nors kitai Lietuvos valstybinei institucijai – visa tai yra mano asmeninio archyvo medžiaga, surinkta per daugelį metų tiek iš viešai prieinamų šaltinių, tiek ir iš kitų, su šiuo reikalu niekaip nesusijusių. Per visą savo ilgamečio darbo LGGRTC laiką nesu pasisavinęs ar savo asmeniniais tikslais naudojęs jokio dokumento, jokios fotografijos ar jokio kito daikto, todėl visi skundikų bandymai diskredituoti valstybinę instituciją per mano asmenį yra apgailėtini ir mažų mažiausiai neetiški.

Kita vertus, pasigendu skundikų mintyse nuoseklumo: vienu atveju jie aiškina, kad socialiniai tinklai yra vieša vieta, kitu – kad privati ir asmeninė. Tačiau toks nenuoseklumas būdingas visiems itin liberaliems kosmopolitams, prisiimantiems teoriškai netgi jų oficialiai deklaruojamai ideologijai svetimą „minčių policininko“ vaidmenį.

Toliau skundo autoriai nepasako nieko naujo, tik konstatuoja, kad jiems esą „nesuprantama, kaip Seimui pavaldžioje įstaigoje, kuri tiria nusikaltimų žmonijai, įvykdytų Lietuvoje, darbuotojas skleidžia pažiūras, dėl kurių tokie nusikaltimai ir vyksta.“

Minčių policininkai, žinoma, nesivargina skunde pateikti mano „baisių“ ar „netinkamų“ pažiūrų įrodymų, neskaitant jau minėto anoniminių „kovotojų“ su fašizmo baubais tendencingai parinktų bei nieko nesakančių citatų rinkinio. Tačiau skundo žanras, matyt, įrodymų ir nereikalauja pagal pačias progresyviausias šiuolaikinio komjaunimo tradicijas.

Skundikams tenoriu priminti, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia diskriminuoti ar persekioti dėl politinių pažiūrų, nors minčių policininkams tai, aišku, joks argumentas. Todėl pabūsiu solidarus su jais: man taip pat nesuprantama, kaip Lietuvos valstybei gali atstovauti asmenys, kurių viena svarbiausių veiklų – skųsti tą pačią valstybę tarptautinėms instancijoms dėl joje tik svarstomų įstatymų projektų turinio.

Nežinau, sutapimas tai ar ne, tačiau išpuoliai prieš LGGRTC ir prieš mane asmeniškai ypač suintensyvėjo centrui oficialiai pradėjus skelbti KGB veiklos dokumentus, pradėjus realiai vykdyti partizaninio karo nuostolių projektą,  taip pat organizuojant 1941-ųjų Birželio sukilimo 70-ečio paminėjimą, kuris daugeliui istorijos klastotojų bei kančių privatizuotojų yra tikra rakštis jų minkštuose krėsluose.

Baigdamas, noriu paminėti daugeliui ir be to akivaizdų faktą – visa mano visuomeninė veikla neturi nieko bendro su darbu LGGRT centre. To nematyti arba nesuprasti tegali tik tas, kuriam neegzistuoja jokios vertybės, išskyrus “sveiko proto” vertybę, išmatuotą minimalia 5000 Lt uždarbio suma – juk, pasak vieno iš skundo bendraautorių, būtent ši suma mūsų valstybėje nubrėžia ribą tarp „protingųjų“ ir „kvailių“.

Ir dar. Siekiant, kad nekiltų bereikalingų interpretacijų, pabrėžiu: visa tai yra mano asmeninė nuomonė, kuri nėra pavaldi jokioms valdiškoms institucijoms bei laisvu nuo skundų rašymo metu besidarbuojantiems minčių policininkams.

Kategorijos: Naujienos, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

123 komentarai

 1. gauma:

  Ir negeda Jums skelbti sito rasisto laiskucius. Ziurekit, kad nepasirodytu, kad turim Kremliaus provokatoriu nacionalisto ruba uzsivilkusiu!

  http://antifa.lt/post/6695153830/lggrtc-atstovas-rysiams-su-visuomene-ir-ltc-vadovas

  • Anoniminis “antifa” “gauma”, visų pirma išmok rašyti lietuviškomis raidėmis, o po to aiškink, kas yra “kremliaus provokatorius”.

   Kadangi išvadinai Ričardą rasistu ir “kremliaus agentu”, prisistatyk savo vardu ir pavarde. Jei neišdrįsi, per tavo IP išsiaiškinsime, kas tu, ir tada lauk šaukimo į policiją bei teismą.

   Žygeivis – Kęstutis Čeponis, LTC tarybos narys.

 2. suomis:

  Šaunuolis. Butinai reikia duoti atsakymą visiems šmeižikams, kad ir po kokiais vardais slepiasi. Ar po liberalumo, ar antifašistinio-komunistinio. Kas idomiausia, kad visi Lietuvos priešai susitelkę po lenkų, bei liberalų vėliavomis stengiasi visaip suniekinti patriotiškai nusiteikusią lietuvių tautos dalį. Liūdna, kad šia veika užsiima net ir išrinkti tautos atstovai. Nepabijokime švardinti šio reiškinio, kaip valstybės interesų išdavystės. Kartojasi 1940 metų scenarijus.

 3. Marius Bartašius:

  Jau visai nusivažiavo Alkas.lt su tokiais straipsniais. O aš laikiau rimtu internetiniu portalu. Tautininkai šaunuoliai yra, jog atsiribojo nuo krikščionių, o dabar laikas atsiriboti nuo tokių pseudo patriotų, kaip M. Kundrotas, R. Čekutis. Tikriems dešiniesiems patriotams nėra Lietuvoje partijos. O visokie teisti naciai “patriotai” niekur tolyn neveda.

 4. gauma:

  Kodel antifa yra anoniminis? Kas cia – antifa sita antsiemitini, rasistini kliedesi rase, ar tavo mylimas cekutis? Aiskinkis tu tuos IP, kiek lenda. Butu malonu susitikt teisme, nes tamstos tokiu pat komentaru, kaip cekucio – vezimais vezk.

 5. Remigijus:

  Jo, мать твою, jei dar tokie reikšis, tai литовцы gali ant žemės išlikti! Мать твою!

 6. Marius Bartašius:

  “Baigdamas, noriu paminėti daugeliui ir be to akivaizdų faktą – visa mano visuomeninė veikla neturi nieko bendro su darbu LGGRT centre.”

  Aš labai gerbiu Čekutį už jo indėlį į partizanų tyrinėjimus, tačiau kita koja bandant engti kitus Lietuvos atstovus, jam tai garbės nedaro, o kartu ir LGGRT centrui. Taip jau yra, kad darbuotojas yra ne tik ASMENINIS veidas, bet dalis ir to centro veido. O jo ASMENINIAI pasisakymai kai kurie, ypač facebook ir paradai su vokiečių nacionalistais tikrai nepuošia nei jo paties, nei centro veiklos. Visa tai labai nerimta esant rimtam moksliniam darbuotojui.

 7. Man atrodo, kad yra pakankamai niekinga dėl su darbine veikla nesusijusių pažiūrų kreiptis į tų pažiūrų reiškėjo darbovietę. Kuo ji čia dėta? Jeigu kam atrodo, kad tos pažiūros peržengia įstatymo ribas, reikia kreiptis į teismą, o ne skatinti darbovietes mesti tą asmenį iš darbo.

 8. Vilmantas Rutkauskas:

  Nacija, išvertus iš žydbož kalbos į LT kalbą, reiškia TAUTA, o nacio.listas – TAUTIŠKAS.

  Jis – tautiškas žmogus, kuris visada sakys, kad Lietuva – Lietuvai, ar panašiai…

  Prieš keletą savaičių Kaune buvo protesto akcija prieš architektūrinius stiklainius senamiestyje. Joje su savo vėliava dalyvavo ir tieji Kovo 11-osios tautininkai. Jie man atrodė tvarkingi ir kažkaip vidumi labai švarūs žmonės.

 9. mr. simple:

  http://media.tumblr.com/tumblr_ln1umwqD5S1qh1xr2.jpg
  R. Čekutis apie Waffen-SS triumfą

  Šios ištraukos neįmanoma suprasti dviprasmiškai. Jis fašistas.

 10. baubas:

  nu tai tikri tie įrašai Čekučio snukiaknygėj?

  ar čia tie pankai pripaišė?

 11. Deja, 1990-1993 m. mes neišvalėme Lietuvą nuo sovietmečiu prisidauginusių “raudonskūrių šiukšlių” ir tiesiog vagių – ir dabar jau 20 metų “srebiame” šios fatališkos klaidos pasekmes.

  • Elenytė:

   Žygeivi, bet ar negalėtumėt tos pačios savo minties pasakyti ne taip įžūliai ir ne taip ciniškai?

   Man atrodo, kad tuomet sulauktumėte daugiau pritarimo, nes šiandien daug kas matome, kad tada tikrai buvo padaryta didelė klaida, kad neatsiribojome nuo kolaborantų ir netgi leidome jiems toliau valdyti Lietuvą, perdavėme jiems aukščiausius šalies postus. O jie tiek suįžūlėjo, kad net nemanė atsiprašyti, prisipažinti padarę blogą darbą, išdavę Lietuvą ir pradėję eiti koja kojon, dirbti ranka rankom su okupantu jų įkurtose partinėse, politinėse bei visuomeninėse organizacijos, kai kita tautos dalis dėjo visas pastangas nepaklusti ir net išsivaduoti iš anekcijos. Vieni, būdami tolerantiški naujai santvarkai, okupantui prisitaikė pie jų padiktuotų sąlygų ir kūrė savo asmeninį sotų gyvenimą, kai kiti vargo, šalo sibiruose, lageriuose ar Lietuvos miškuose.

   Negana to, mūsų kolaborntai dar sugebėjo save apvainikuoti ir pasivadinti herojais – jie, mat, dirbo Lietuvoje ir todėl Lietuvai, o visokie tremtiniai, emigrantai, politiniai kaliniai gi negyveno Lietuvoje, tai, anot jų, Lietuvai ir nedirbo. O partizanai dar ir šiandien kai kieno vadinami banditais, visaip bandoma sumenkinti, pažeminti, net išjuokti jų kovą.

   Štai praeitą sekmadienį į vieno tokio “herojaus” pirmųjų mirties metinių paminėjimą susirinko aukščiausi Lietuvos asmenys (dabartinė ir buvęs Prezidntai, Seimo nariai). O žuvusių Dzūkijos partizanų 61-ųjų mirties metinių paminėti prie atstatyto jiems paminklo Džūkijos miškuose atėjo kur kas kuklesnė publika. Šių metinių paminėjimo nerodė jokia televizija, apie jų gyvenimą irgi per jokią Lietuvos TV nebuvo parodytas joks filmas, joks reportažas. Prieš 61-erius metus miške Leipalingio ir Merkinės valsčių sandūroje Joninių naktį žuvo Dainavos apygardos partizanų vadas Lionginas Baliukevičius-Dzūkas ir keletas jo bendražygių.

   Tai yra akivaizdus pavyzdys, kokioje moralės, vertybių maišalynėje gyvename. Juk kolaboravimas su priešu yra nediskutuoptina blogybė, bet tik ne pas mus. Juk tauta, išsikovojusi laisvę, visada nubaudžia savo išdavikus, bet tik ne pas mus. Pas mus dar blogiau – mes padarome kolaborantus, prisitaikėlius didvyriais, statome jiems paminklus, norime pavadinti jų vardais gatves, tiltus, net oro uostus, o tikrieji didvyriai paliekami užmarštyje, juos atsimenant tik “iš bėdos”, bet ne iš nuoširdžios pagarbos.
   Daugiau apie tai paskaityti galima čia: http://www.lrytas.lt/-13091520801308886550-du-keliai-amb-ir-dz%C5%ABkas-nuotraukos.htm

   Be to, norėčiau žinoti ir tai, kaip Jūs įsivaizduojate tą “Lietuvos išvalymą”. Iš Jūsų kalbos stiliaus, tono galima įsivaizduoti tokį “valymą”, apie kurį nesinorėtų nieko net girdėti, o tuo labiau tai išvysti ar patirti. Gyvename demokratinėje šalyje, todėl turime įstatymus, teismus ir tik per juos galime nubausti tuos, kurie bausmės yra verti. Ir daugiau jokių kitokių “susidorojimų” neturėtų būti.

   • ——–
    Gyvename demokratinėje šalyje, todėl turime įstatymus, teismus ir tik per juos galime nubausti tuos, kurie bausmės yra verti. Ir daugiau jokių kitokių “susidorojimų” neturėtų būti.
    ——–

    Čia iš kokios pasakos?
    Jūs parazitus naikinate ar tariatės su jais (Dievo kūrinėliais) civilizuotai? Patrašote Jus palikti ir Jums nebereikia nei tablečių, nei nuodų?

    —–
    Be to, norėčiau žinoti ir tai, kaip Jūs įsivaizduojate tą “Lietuvos išvalymą”. Iš Jūsų kalbos stiliaus, tono galima įsivaizduoti tokį “valymą”, apie kurį nesinorėtų nieko net girdėti, o tuo labiau tai išvysti ar patirti.
    ———

    Nieko, pergyvensite ir dar Ačiū pasakysite, jei ne Jūs, tai Jūsų palikuonys…

   • Elenytė
    2011 06 30 at 20:53 · Reply

    Žygeivi, bet ar negalėtumėt tos pačios savo minties pasakyti ne taip įžūliai ir ne taip ciniškai?
    —————————-

    Niekada “nevynioju į vatą” – nuo to problemos nedingsta.

 12. Arvydas:

  Kad lietuva – lietuviams, niekas nesiginčija, o ar nebūtų pikta, žinamt netolima praeitį,kaip vokiečiai , o vėliau lenkai, su Sovietų Sąjungą , ištrinė, Prūsiją, planuose buvo ir Lietuva, tik stebuklas kad liko žemėlapyje.Nutautinimas prasideda, nuo mokyklos, bažnyčios, kariuomenės, čia Vydūno pastebėjimai. O kad E. Zingeris , būdamas seino nariu, dar dirba, kituose darbuose, turbūt tik valdantieji gali nematyti. tai kad pasipiktinimas teisėtas

  • tikras lietuvis:

   Zingeris pagal kvotas neturėtų užimti atsakingų pareigų – tos pareigos priklausytų tikram lietuviui, o tai kartais, panašu, jis varo antilietuvišką politiką.
   Nors konservatorių partija, kurią renka pokario išvežtųjų ir miškinių giminių bei prijaučiančiųjų kontingentas, dirba irgi aiškiai prieš visuomenės daugumos interesus: taško valstybės pinigus savo elektoratui, susideda su tomaševskininkais ir kGB “buvusiais”, ir t.t.
   Reikia partijos, kuri atstovautų VISUOMENĖS DAUGUMOS INTERESUS, todėl laikas baigti tuos pliurpalus apie kažkada kažkieno kolaboravimą, jei tai nėra įrodyta kaip kenksminga veikla teisminiu keliu – visi tada kažkur dirbo. Kaip ir dabar – ir šį laiką, neabejoju, atėjus laikui, pasmerks, nes ir dabar yra pridaryta visokio š tiek ir tiek.
   Todėl reikia daugiau žiūrėti viesuomenę vienijančių dalykų, nepasiduodant kosmopolitų provokacijoms.

 13. Marius Bartašius:

  Na ir bent jau argumentuokite, kodėl šitas išreikštas sakinys netinkamas „nesuprantama, kaip Seimui pavaldžioje įstaigoje, kuri tiria nusikaltimų žmonijai, įvykdytų Lietuvoje, darbuotojas skleidžia pažiūras, dėl kurių tokie nusikaltimai ir vyksta.“ Šiuo atveju, stočiau liberalų pusėn, sakykim, Gendvilas daug kartų jau įrodė koks žmogus yra patriotas ir daug Lietuvai nuveikęs. Pasirašė protingi žmonės ir teisybę, o Čekutis per facebook sako “fašizmas jėga”, o prieš lrytas žurnalistus teisinasi, kad aš ne tai turėjau omeny. Tai taip nerimta ir vaikiška. Čekutis jau atvirai reiškiasi kaip fašistas. Aš ir galbūt daug ko nemėgstu (čia apie jo neapykanta kitoms tautoms). Bet jo darbas nėra individualus, kad ką noriu tą darau. Jis yra valstybės tarnautojas ir turi gerbti pareigas. Be kita ko, jis yra mokslininkas. Dabar jau įsivaizduoju, kaip jis “objektyviai” gali įvertinti lenkų, žydų, baltarusių, rusų ar mažumų partizanų veiklą dėl Lietuvos Nepriklausomybės, tačiau jam – kas ne lietuviai, visi šūdai. Lietuvos genocidas nesiriboja tik Sovietų trėmimais ir GULAGAIS, bet ir vokiečių koncentracijos stovyklomis, tačiau jis pats asmeniškai šlovina SS ir taip toliau dar paradus su fašistais rengia. Vien jau mokslo prasme, tai kyla klausimas, jog kaip jis po to gali būti objektyvus. Tomui ir Vilmantui, ši institucija yra pavaldi Seimui ir ji spręs centro likimą.

  Žygeiviui, labai žaviuosi daugelio čia tinklaraštininkų asmenybėmis Gintaro Songailos, dr. Dainiaus Razausko, Trinkūnų, Vaiškūno asmenybėmis (šiuos asmenis įvardyčiaus sveikais patriotais, savo patriotizmą parodo darbais, o ne kitų neapykanta), tačiau kai priešaky pastatomi tokie “baubiantys” Lietuva – lietuviams, kurie dauguma net rašyti lietuviškai nemoka, fašistuojantys, kai kurie teisti net po keletą kartų, tai su tokiais, nepabijokim to žodžio pseudo, “patriotais” tikrai dauguma patriotiško jaunimo nepakeliui. Asmeniškai pats myliu Lietuvą, lietuvių kultūrą, religiją, laikyčiau save šios šalies patriotu. Pats kažkur komentaruose ar patriotai.lt kalbėjai, jog reikėtų suvienyti ir įtraukti daugiau narių, tačiau galiu aiškiai pasakyti, kad su tokiais subkultūrinius naciais protingi žmonės nesitapatins, o subkultūra ir išliks mažuma. Tad dauguma žmonių iš ties nusivylusi valdžia, įtempti nacionalistiniai konfliktai ir konservatyvios valdžios (Tėvynės sąjunga) neveiksnumas skatintų rinktis geresnės partijos, bet kol priekinės linijose bus baubiantys pseudopatriotai tol ne tik neišnaudosit politinių galimybių, bet ir liksit marginalais.

  Be kita ko, ir pačiam Žygeiviui siūlyčiau vengti tokio “mes nustatytisim Ip, pagausim, sumušim, į teismą paduosim”, geriau ieškokite gerų argumentų. Patriotizmo su grasinimais teismais ar lazdomis neįvarysi, gal patys patriotai ir skatina emigraciją? Dabar jei reikėtų balsuoti už tokią “jaunąją Lietuvą” realiai pagalvojus ką ji gali nuveikti, kuri tik mitinguose ir plakatuose rėkia, o net ir gavus balsų, kas pasikeistų? Pagalvokite ką galite pasiūlyti jauniems patriotiškiems žmonėms. Kol kas kvepia kelių nomenklatūrininkų “patriotų” veikla, kurie n metų buvo tipo “patriotais” ir tikiu, kad dar ir bus. Bet nemanykit, kad be jūsų nėra kitų patriotų, bet dažniausiai tikrieji patriotai taip smarkiai nesiskelbia, o tiesiog būna gerais žmonėmis, dirba savo šaliai ir tyliai myli Tėvynę. Vat jei jums pavyktų patraukti tokius žmones gal ir pradėtumėm galvoti apie stipresnę bei patriotiškesnę dešinę, politinę jėga. O kol kas…

 14. Marius Bartašius:

  Pritariu Elenytei.

  • tikras lietuvis:

   Elenytė irgi grybą pjovė: visą pasaką suraitė analogišką kitiems, o pabaigoje panoro pabūti teisuole inteligente.
   O iš tikrųjų, tai nereikia nei antilietuviškumo, kurį skleidžia antilietuviški elementai, nei probanditinio elgesio, kuriuo atsako “didžiųjų pokario kovotojų”, užmušinėjusių net vaikus, gerbėjai – reikia viską vertinti teisiškai ir teisingai: nėra Čekutis joks fašistas, suorganizavęs kovo 11 – osios eiseną, kuri buvo tinkamas atsakas į kosmopolitų nesiliaujančius išpuolius prieš Lietuvą ir jos žmones.
   Kaip tik ta eisena ir užkliūva prieš Lietuvą veikiantiems asmenims, kuriuos, kaip teisingai pažymėjo Žygeivis, dera doroti teisinėmis priemonėmis.
   O visa dabartinė padėtis, kada Lietuvai dirbančius asmenis stengiasi po padu paspausti kosmopolitai, labai panaši į tą, kuri buvo kadaise hitlerinėje Vokietijoje – ką pasako tokie žodžiai iš seno filmo “Raudonieji alpinistai”:
   фашисты превратили Германию в камеру пыток, но компартия живет!
   Sakysite, nepanašu?

 15. tikras lietuvis:

  Seniau mokėdavai tą patį parašyti ir be negražių žodžių.

 16. Elenytė nesuvokia tautybės įrašymo į asmens dokumentą prasmės ir esmės, kas parodo įvykusį smegenų praplovimą. Žmogus be tautinio identiteto yra valkata, be namu, be tautos, be šaknų ir iš tokio galima nulipdyti bet ką, net priešą savo tautai…

  • tikras lietuvis:

   Tautybė svarbu, nes tai, iš esmės, yra susitapatinimas su Lietuva, kurios, kaip žmonių bendrijos, pavadinimas ir buvo lietuvių tauta.
   Kas nori į ją įeiti, tam, jei jis geranoriškas, dera sakyti: prašom.

  • Elenytė:

   Lipdė jau lipdė… Nepavyko. Turiu visus “identitetus”. Dėl manęs galite būti visai ramus 🙂

   • Tai, kad neturite, pasižiūrėkite į savo asmens dokumentą pasą.

    • Elenytė:

     O Jūs matėte mano pasą?

     Mano tautinis identitetas yra labai saugioje vietoje – mano širdyje. Tai aš matau, tai aš žinau, tai aš jaučiu. Ir tai yra svarbiausia.

     Man to visiškai pakanka.

     • Mano tautinis identitetas yra labai saugioje vietoje – mano širdyje. Tai aš matau, tai aš žinau, tai aš jaučiu…”Tik negaliu pagrysti, parodyti ir įrodyti”.
      Galima manyti, jog tamsta esate lietuvis(ė), bet aš sakau, jog Jūs esate žydas(ė) ir esate atsakinga už savo tautiečių NKV’distų juodus darbelius lietuvių tautos atžvilgiu ir vien jau tai verčia Jūsų nekęsti ir Jus niekinti. Izraelis taip ir neišdavė karo nusikaltėlių žydų – Lietuvai.
      Jūs galite postringauti apie meilę Tėvynei Lietuvai, tačiau mes žinome, jog žydai neturi Tėvynes, jie parazituoja kitas tautas ir minta jų krauju, o parazitus reikia naikinti ir tai nieko asmeniško, tai elementarus apsišvarinimas vardan savo paties sveikatos…
      Jei Jūsų asmens dokumentas nurodytu, jog Jūs tautybė – Uzbekas(ė), nebūtu jokiu klausimų Jums.
      Matote, kad Jūs žinote, tai nereiškia, kad teismas tuo patikės, nes realiai, oficialiai patvirtinto įrodymo nėra jokio…

      • Elenytė:

       Taigi taigi taigis… Svarbiausia yra tai, ką sakote Jūs. Jūs, mat, žmonėms tautybes dalinate ir nurodote, ko ir kodėl nekęsti, ką ir kodėl niekinti.

       Juk ir nurodymas pase, kad žmogus yra lietuvis, Jums nieko nereikštų, nes, pasirodo, jau ne vien “tikras lietuvis” bet ir Jūs (o gal Jūs abu kartu?) nuprendžiate, kas yra vertas šitos tautybės, o kas ne.

       Girto zuikio svajonės… kol kas. Bet jei taip “apsisvaiginę” imtumėtės ir darbų, ne kas būtų Lietuvoj… visiems. Nes tokie visada ras ką ir už ką niekinti, “išvalyti”.

       • Nedalinu aš tautybių, tautybės pats žmogus gi pasirenka ir laiko giliai širdy, ką pamiršot jau?
        Dėl “nekentimo” nusišnekėjot konkrečiai…net nerandu žodžių tokio Jūsų įžvaglgumo apibūdinimui.
        Be abejo, jei lietuvis bus toks demagogas kaip tamsta, tai man nieko ir nereikš tokiam lietuviui spjauti į veidą. Dėl “vertas ar nevertas lietuvio tautybės”, matot, kadangi man tautybę suteikė mano tėvai, tai niekas negali man jos atimti ir niekas negali nuspresati vertas aš tos tautybės ar ne. Kadangi Jūs tautybė pasirenkate patys, tai toji trauta ir gali nuspresti, vertas tas asmuo jų tautos tautybės ar ne. Todėl, konkrečiai nusišnekėjot antrą syk.

        Jei mes imtumėmės darbų, tai pirmiausią iš “apsvaigimo” išvestume Jus, nes Jūsų smegenys ir protas yra užnuodyti. Jus reikia detoksikuoti ir išvalyti nuo mėšlo ir tada priminti, kas Jūs esate ir kas buvo Jūsų protėviai.

        Tik tiek ir tenorėjau pasakyti.

        • Elenytė:

         Jums leidus, “nusišnekėsiu” dar kartą ir drįsiu Tamstai parieštarauti:
         Kaip tai nedalinate tautybių, juk man tai rašote: “Galima manyti, jog tamsta esate lietuvis(ė), bet aš sakau, jog Jūs esate žydas(ė) ir esate atsakinga už savo tautiečių NKV’distų juodus darbelius lietuvių tautos atžvilgiu ir vien jau tai verčia Jūsų nekęsti ir Jus niekinti.”

         Nedėkoju Tamstai už visus man parašytus žodžius, bet, dideliam Jūsų nedžiaugsmui, vis tik jau palieku Tamstą ramybėje… Jumis pasidomėti, manau, yra kam. Gal jau ir domisi, nes atrodo, kad tikrai esate pavojingas visuomenei.

         • Jūs tiesiog įrodykite, kad nesate žydas(ė), o esate lietuvis(ė), juk tai taip paprasta, tereikia išrauti savo širdy ir joje paieškoti ir surasti “tautybę”, nes Jūsų asmens dokumente nieko apie tai nerašoma ir Jums į tai nusišikt, atvirkščiai, nei man. Jums pilietybė yra svarbiau už tautybė, todėl būsit-žydalka Sarah LT pilietė…
          Dabar sėkmės Jums skaitant talmūdą ir kurpiant planus, kaip išnaikinti lietuvių tautą…

          Manimi daug kas domisi, aš atviras visiems, Jums ir Mariui taip pat.

 17. Į Lietuvos visuomeninį ir valstybinį gyvenimą sugrįžta ir stiprėja politinė ir ideologinė prievarta. Ji įgyja naujos totalitarinio valdymo formos bruožų. Tokio valdymo požymių gausėja, jie darosi vis akivaizdesni. Lengviausiai ir greičiausiai juos atpažįsta sovietinio komunistinio totalitarizmo sąlygomis gyvenę Lietuvos žmonės.
  Šalyje vis atviriau reiškiasi vadinamosios „pažangios jėgos“ – negausios, bet agresyvios visuomenės grupelės, kurios, pretenzingai pasiskelbusios „vakarietiškos civilizacijos“ skleidėjomis, mėgina prievarta primesti savo ideologiją, vertybes ir gyvenimo sampratą tautos daugumai. Kaip ir sovietmečiu, pagrindiniais šių „pažangiųjų jėgų“ puolimo taikiniais tapo krikščioniškoji – pirmiausia Katalikų — religija ir tautinės kultūra. „Lietuva be lietuvių“ – tokia buvo mūsų tautą ir šalį kraštą pavergusio komunistinio „internacionalistinio“ totalitarinio režimo vizija ir galutinis tikslas. Nepriklausomos Lietuvos „pažangiųjų jėgų“ tikslas tebėra tas pats. Skirtumas nuo sovietmečio yra tik tas, kad ankstesniuosius „saulės nešėjus“ iš Rytų pakeitė apsišaukėliai „Vakarų civilizacijos“ vėliavnešiai, ne garsiai skelbiantys komunistinio internacionalizmo šūkius, bet sumaniai skleidžiantys antitautines ir antivalstybines liberalistinio kosmopolitizmo nuostatas. „pažangiųjų jėgų“ žodynas ir ideologinių etikečių arsenalas šiek tiek pasikeitė ir praturtėjo. Krikščioniškomis gyvenimo ir žmonių santykių sampratomis besivadovaujantys, tautiškai susipratę ir patriotiškai mąstantys žmonės vadinami jau nebe „reakcionieriais“, „retrogradais“, „buržuaziniais nacionalistais“ ar „fašistais“. Šiandien jie tapo „homofobais“, „rasistais“, „ksenofobais“, „laisvės ir lygybės“ priešais. psichologiškai palaužti ir įbauginti visuomenę nesibodima nešvariausių priemonių. Prievarta diegiant didžiajai tautos daliai svetimas ir nepriimtinas pasaulėžiūrines, ideologines ir vertybines nuostatas bei tariamai „pažangų“ gyvenimo būdą vykdomos ideologinio indoktrinavimo — propagandos, kitaip manančiųjų smerkimo ir „smegenų plovimo“ – masinės kampanijos. Bandant nutildyti piliečius, išdrįstančius daiktus vadinti tikraisiais vardais, vis dažniau griebiamasi atviro melo ir šmeižto. Atgyja sovietmečiu klestėjusi šlykšti kitaminčių įskundinėjimo praktika. Kaip rodo kitų šalių patirtis, šitaip pamažu ir kryptingai kuriamos, o galiausiai ir atsiranda politinės ir teisines prielaidos pradėti net baudžiamąjį „neteisingai“ mąstančių piliečių persekiojimą priimant teisinę atsakomybę už vadinamuosius „neapykantos nusikaltimus“ numatančius įstatymus. Tokie įstatymai jau veikia kai kuriose „pažangiausiose“ Vakarų šalyse ir yra tapę veiksmingu įrankiu persekioti kitaminčius ir gniaužti minties bei žodžio laisvę Šliaužiantis liberalistinis totalitarizmas kelia grėsmę kiekvieno Lietuvos žmogaus ir visos tautos laisvei. Jo šešėlis pakibo ir virš visos Europos Sąjungos.

 18. Marius Bartašius:

  Tikram lietuviui ir Ku Klan Klux. Dėl jo meilės fašizmui.. tai Tu mane bandai apgauti ar save? Gal bent jau neapsimetinėkim, tuo kuo nesam. Atrodo, kad jau nebe apie tą patį asmenį kalbam.

  p.s. man vis dar neaišku kodėl vadinates “tikru lietuviu”, kokiais kriterijais remiates, jog esate tikras, o kiti jau ne tikri? O kitam dideliam nacionalistui, kuo čia dėta KKK sekta?

  Kitų komentarai žemiau laikyčiau offtopic, nesusiję su straipsniu. Tačiau baigant ties Radžvilo mintim, tai čia labai argumentuotos mintys ir jomis pritarčiau. Todėl esu čia, o ne kokiam Socdemų žygyje ar pas liberalus. Nenuneikime, kad politinės jėgos ir pavieniai asmenys yra tokie pat piliečiai ir jie myli taip pat Tėvynę. Aišku dauguma ieško sau naudos. Dėl liberalų totalitarizmo tai reikia pripažinti yra toks spaudimas iš ES ir kitų šalių, ES ir kitoms mažesnėms tautos reikalingas dėl ekonomikos, tačiau kuo daugiau ES bus idėjinė, tuo greičiau ji skils, nes bent jau Slovakijai, Lietuvai nepatinka gėjų, gender loops ar kitos mainstream propagandos. Bent baigiant tai Lietuva neturi kol kas normalaus patriotų judėjimų, tai matosi tiek atvirai, kur skinai rėkauja, tiek moksle… Sarmatų garbintojai (tikrai sarmata, kai pagalvoji), Rosales, tikime kažkokiu ne argumentuotais mokslininkais, o savomoksliais apsišaukeliais. Tad dešinioji jėga yra susiskaldžiusi. Na o dėl pažangos tai tame tiesos yra, prekyba, eksportas/importas visada kėlė ekonomikos lygį, tad nuo LDK pas mus buvo įvairių tautų prekybininkai, račiai, pirkliai ir t.t. LDK buvo daugiatautė federacinė valstybė ir šitaip pavyko pasiekti aukšta Europos lygį. Galime dabar matyti ir kitų pavyzdžių, kuri monotautės valstybės pasiekia gerų rezultatų, Japonija ir Islandija, bet jos yra salos, Lietuva skirtinga savo geografija ir istorija. Tačiau nacionalistai rėkia Lietuva lietuviams, bet aukština LDK istoriją. Tai labai juokinga, nes aukštini, tai kas yra atvirkščiai mums buvo naudinga, kai gyvenome iš žemaičių, lietuvių, krivičių, gudų, baltarusių, totorių, karaimų ir sugyvenome ir kibinai tapo ir Lietuvos paveldas ir tuo didžiuojamės. Mano draugė gudė, save laiko litvine, kriviče (ar krivaite), atvykusi iš Gudijos, nes Lukašenka uždarė jos universitetą. Puikiai žino LDK istoriją, Lietuvos geografiją, išmokiau lietuviškai, tai rašo ir jau dirba (po trijų metų) su lietuvių kalba, moka Lietuvai mokesčius. Verčia į lietuvių kalbą. Ji yra atvykėlė, ji nėra lietuvė. Ji protinga mergina, žino savo istoriją, bet gyvenant čia ir taikosi prie mūsų. Neketinu iš jos atimti šaknų, nes nematau tam reikalo. Ji myli Lietuvą, jos istoriją (nes ji juk bendra su Gudijos, galime sakyti ta pati iki tam tikro laiko), važinėjam į Mėnuo Juodaragį, vaikštom į Lietuvos muziejus. Esame Lietuvos patriotai ir net dešiniosios politinės jėgos, nes mums nepatinka katalikų bažnyčios totalitarizmas, ES kai kurios politinės jėgos, prieš imigraciją iš Bangladešo C: , norėjom ir mes eiti į kovo 11 d., bet rėkti Lietuva lietuviams? Kas yra lietuvis? O nebe žemaičiams? Nes jie irgi tauta, tik kai kurie prolenkiški profesoriai Dumbliauskas ar aukštaitiški Zinkevičiai nenori jų taip matyti. Visada jie buvo tauta. Lietuva visų, kurie myli Lietuvą.

 19. mapovi:

  Mariau – čia tu veidaknygėj tas iš Joniškio? Jei taip – aš galiu stebūklą parodyt su tokiomis “citatomis”

 20. Rytas:

  Sveikinam Čekutį. Neabejotinas tautininkų LYDERIS. Dėl to puola Donskis ir kiti agresyvūs kosmopolitai.

 21. Marius Bartašius:

  Kuo daugiau tokių komentarų, tuo mažiau norisi palaikyti “tautininkus”. Čia dauguma dvelkia neapykanta visiems kitiems, o kur ta meilė Tėvynei? Po to stebimės kodėl visi emigruoja iš tokios Lietuvėlės?

 22. Marius Bartašius:

  Su jumis bendros kalbos rasti neįmanoma, nes jūs jos ir neieškote. Visgi gaila, kad lietuviai tokie susiskaldę, net ir patriotai. Sėkmės visiems!

  • O kodėl “bendra kalba” privalo būti tik pagal Jus? Kodėl nesiūlot ieškoti konsensuso? O kodėl Jūs atskilote nuo kažkokios (turbūt mūsų) lietuvių dalies? Kodėl bėgate į krūmus ir nestojate į vieningas ir vienas tautininkų gretas, kodėl nebandote visų sujungti ir suvienyti, o tik filosofuojat apie elementariąsias daleles ir kvantus? Filosofijos nebereikia ponai, jau laikas dirbti, ir dirbti visu pajėgumu…

   • Ponas “neopagonis” Bartašius, kaip matyti iš jo pasisakymų, kaip tik labai aktyviai siekia suskaldyti vieningu frontus jau veikiančius Lietuvių Tautos nacionalistus-tautininkus-patriotus į krūvą smulkių grupių ir grupelių (“pagonių”, krikščionių, tautininkų, “nacių” ir t.t.), kurios rietųsi tarpusavyje (nežinia dėl ko) ir, žinoma, nebekeltų absoliučiai jokio realaus pavojaus Lietuvių Tautos Valstybę valdančių kosmopolitinių vagių “šaikai”.

    Jei jis būtų tikras tautininkas, tai kviestų susivienyti visą Lietuvių Tautą ir visas tautines-patriotines grupes bei asmenis bendrai ryžtingai kovai su mūsų Kalbos, Tautos ir Valstybės priešais – liberalkosmopolitais ir jievrofiliniais pederastais.

    Bet jis siūlo visai priešingai:

    —————————————
    Marius Bartašius
    2011 06 29 at 23:29 · Reply

    Jau visai nusivažiavo Alkas.lt su tokiais straipsniais. O aš laikiau rimtu internetiniu portalu. Tautininkai šaunuoliai yra, jog atsiribojo nuo krikščionių, o dabar laikas atsiriboti nuo tokių pseudo patriotų, kaip M. Kundrotas, R. Čekutis.
    —————————————

    • Pasižiūrėjau interne “kas yra kas” ir supratau iš kur tas pono Mariaus Bartašiaus “juodas” priešiškumas visiems, ką jis laiko “fašistais”, ir iš kur jo “jievrofilizmas”… 🙂

     Kaip visada pasitvirtino sena tiesa: “Obuolys nuo obels netoli nurieda….”:

     Apie pono Mariaus motinos veiklą:

     LSDP – 115. ISTORIJA ĮPAREIGOJA.
     „Tai, kas nematoma akimis, turi būti jaučiama širdimi“ 2009-12-11
     http://www.lsdp.lt/lt/nuomones/303–tai-kas-nematoma-akimis-turi-buti-jauciama-sirdimi-.html

     Kelios ištraukos:

     Ši jauna moteris – dviejų jau beveik suaugusių vaikinų mama. 1988 m. gimęs Marius mokosi Vilniaus Universitete Geografijos bakalauro studijų programoje, yra 3 kurso studentas….

     „Buvau „įaugusi“ į politinę veiklą nuo mažens, buvau Panevėžio 9 vidurinės mokyklos komjaunimo komiteto sekretore net septynerius metus, taip pat Panevėžio komjaunimo komiteto tarybos narė,…

     Energinga ir veikli moteris, ieškodama daugiau galimybių, 2002 m. liepos 24 dieną įstojo į Lietuvos socialdemokratų partiją.

     Nuo 2009 m. pavasario ji – Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos Šiaulių apskrities klubų koordinatorė, prieš tai buvo pavaduotoja, nuo 2003 metų vadovauja Joniškio socialdemokračių moterų klubui.

     V.Bartašienė taip pat yra Joniškio Moterų asociacijos ir moterų draugijos narė.

     Vilma rašė ir koordinavo projektus “Darni šeima – 2007”, organizavo renginius kartu su “Caritu”. Frydricho Eberto fondo organizuojamoje konferencijoje-seminare “Moterys ir politika: socialinis teisingumas ir solidarumas krizės sąlygomis” V.Bartašienė skaitė pranešimus – “Prekyba vaikais ir moterimis”, “Vaiko teisės: apsauga ir pažeidimai”, “Rizikos veiksniai Joniškio rajone socialinės rizikos šeimose”…

     • „Buvau „įaugusi“ į politinę veiklą nuo mažens, buvau Panevėžio 9 vidurinės mokyklos komjaunimo komiteto sekretore net septynerius metus, taip pat Panevėžio komjaunimo komiteto tarybos narė,…

      ujujui…išverstaskūrė, prie A.Hitlerio būtu uoli ir įdėjinė gestapininkė, tratintu žydus su daina…

    • Marius Bartašius:

     Na nesuprantu kokias Tu čia erezijas skelbti, jog aš kažką kažkur skaldau (: Juk aš nedalyvauju jokioj politinėj partijoj, tai nieko ir neskaldau. Man patinka, kad tautininkai atskilo nuo Tėvynės Sąjungos. Man patinka, kad yra šioj partijoj yra labai plačios erudicijos žmonių iš tikrųjų mylinčių, ideologinių žmonių, kitaip šviesuolių, bet, mano nuomone, tie radikalūs nacionalistai yra… kaip degutas medaus statinėj. O Šaukštas deguto ir statinę medaus gali sugadinti, kaip toj patarlėj. Bet čia tik mano nuomonė, partija pati sprendžia kokia sudėtimi ir kokiomis kortomis ji loš, o ar laimės bus matyti. Man patinka ta partija, tačiau deja, balsuočiau tik už tuos šviesuolius, o jei bus radikali partija ir destruktyvi – nebalsuočiau. Deja, aš ne vienas taip manau. Yra ir visokie tremtiniai, politiniai kaliniai, kuriems skustagalviai skinai nekelia pasitikėjimo ir maršai bei vokiečių neofašisto kalbos per KOVO 11 D.! (Mes nuo jų išsivadavom, o jie vėl čia!, mūsų pačių kviesti). Nupušęs Paleckiukas su Prunskiene kviečia komunistus, o Čekutis fašistus (atsiprašau už dizinformacija, jei ne jis kvietė, bet esmę suprantat).

     Kaip jau minėjau gerbiu Čekutį už jo veiklą ir indelį į partizanų kovas, trėmimus (jį net citavau bakalauriniame darbe), bet jam pačiam palinkėčiau atsiriboti nuo to radikalumo, tuomet šį, daug potencialo turintį žmogų galėtumėm išvysti net Seime. O jei ne, realiai žiūrint, tai tautininkams sunkiai pavyks peržengti 5 narių barjerą ir gali net nepatekti į seimą ir taip palaidoti save, o “radikalių nacionalistų” etiketė jiems tikrai nepasitarnautų. Čia tik mano nuomonė ir žiūrint realiai, o ne kaip norėtųsi ar nesinorėtų, o žiūrint apie realias politines galimybes. Norėčiau konstruktyvios diskusijos, o ne KGB’istinės ar tai “gestapinės” (čia KKK taikliai tiktų pavadinimas) archyvistikos. Norėčiau jūsų nuomonės ir argumentų. AR MANOTE DABAR ČEKUTIS GALĖTŲ PATEKTI Į SEIMĄ?

     • Norėčiau konstruktyvios diskusijos, o ne KGB’istinės ar tai “gestapinės” (čia KKK taikliai tiktų pavadinimas) archyvistikos. Norėčiau jūsų nuomonės ir argumentų. AR MANOTE DABAR ČEKUTIS GALĖTŲ PATEKTI Į SEIMĄ?

      Na va priklijavot dar vieną etiketę, tuoj tapsiu tiesiog reklamine lenta 🙂 Dabar Jūsų argumentai kokie bus p. Mariau? Kas manyje Jums primena “gestapininką” ? (trumpai jei galite)

      — Manau, Čekutis galėtu patekti į seimą —

     • Marius Bartašius
      2011 07 02 at 22:36 · Reply

      AR MANOTE DABAR ČEKUTIS GALĖTŲ PATEKTI Į SEIMĄ?
      ————————–

      Gal kartais tu milijardierius – tada padovanok mums bent pusę tų dešimtmilijoninių sumų, kurias viešai ir neviešai kasmet panaudoja savo partijų būstinių ir “aktyvo” išlaikymui, rinkimams, savo reklamai bei mūsų juodinimui socdemai, konservai, “darbiečiai” arba “libdemai”, ir tada mes labai lengvai laimėsime ne mažiau kaip pusę vietų Seime (o gal ir daugiau).

      Na o Ričardą Čekutį Tauta išrinktų Lietuvos Prezidentu dar didesniu balsavusiųjų už jį procentu nei kokį Adamkų (nežinia kada gyvenusį Lietuvoje) ar Grybauskaitę (nežinia kada išstojusią iš Burokevičiaus kompartijos), jei jo išreklamavimui būtų skirta bent trečdalis tų sumų ir resursų, kurie nežinia kokių jėgų buvo skirti “iškeliant iš nebūties” Adamkų ir Grybaskaitę.

      Beje, gal jau pamiršai kaip šiedu “politikai” buvo “iškelti” ir kaip visa mūsų žiniasklaida juos kelis metus reklamavo (gal “už ačiū”?).

  • tikras lietuvis:

   O su kuo tau geriausia sutarti?
   Su pederastais? 🙂

 23. Marius Bartašius:

  Žygeivi, prie ko čia mano mama? (: Mano tėvai išsiskyrę ir tėvai negyvena kartu, aš su mama net negyvenu, o gyvena mano brolis. Mano senelis yra darbo partijos narys, močiutė balsuoja tai už konservatorius, tai už centristus, už žmones, mama – socialdemokratė, nežinau už ką balsuoja tėtis ir brolis 🙂 Pas mus šeimoje kievienas turi savo nuomonę, o kiekvienas kitam savo neperšam, bet pasitaiko ginčų, bet čia vėl ne jūsų reikalas taip?

  Spręsti apie žmogų panaršius internete apie jo šeimos narius ir primetus “Kaip visada pasitvirtino sena tiesa: “Obuolys nuo obels netoli nurieda….””, o nieko nežinant apie šeimą. Kas pasitvirtino? Pasitvirtino, kad nė velnio nieko nežinai apie mane, o užsiminėji nomenklatūra, o priedu nemoki bendrauti, juk tikrai neatėjau įkąsti, o esu toks pat skaitytojas šių straipsnių kaip ir jūs. Kaip jau minėjau man patinka, Dr. Razauskas (pats pas jį studijavau), Vaiškūno, Trinkūno, Songailos straipsniai, man patinka Alkas.lt, bet ne patriotai.lt ir nepatinka Čekutis. Susitaikykit su tuo, kad daug kam radikalus nacionalizmas nepatinka, man nepatinka ir gerbkit kitų nuomonę, o ne užsiminėkit šeimos genezėm. Jau maniua, kad anarchija.lt “redkolegija” nupušus, patys nacionalistai juokiasi, bet pas jumis metodai tokie pat. Žygeivi, ar ne paprasčiau normaliai paklausti kodėl mano nuomonė kitokia, o ne anokia? Dar mano prosenelės paklausk, tai ji dar kitaip sakys.

  Aš nekenčiu komunizmo ir raudonųjų, su mama nesutariam dėl dabartinių socdemų, dėl feminizmo, bet čia jau mūsų asmeniniai santykiai ir ne jūsų reikalas.

  Spręsti pagal pusbrolį ar prodedę ar kaimyną yra ne tik idiotiška, o mažų mažiausia žema. Archyvistika užsiminėjat, beje metodai mažai kuo skiriasi nuo KGB (maždaug ai tai to mama buvo mokytoja tai visą kaimą išveškim į Sibirą) (: Aš juk aiškiai pasakiau, kodėl man nepatinka radikalus nacionalizmas, o be jūsų čia yra ir puikių asmenų, kurie tuo neužsiminėja dr. Dainius Razauskas ir Jonas Vaiškūnas rašo į baltarusių žurnalus “Kryuja”. Tai jie gal dabar nebepatriotai? ar kitokie? ar jūs galvojat, kad be jūsų jau kitokio “patriotizmo” nėra?

  • Žmogaus pažiūras visada formuoja jo šeima – sąmoningai ar nesąmoningai. Tai daug kartų patikrintas faktas.

   Tavo pažiūros yra akivaizdžiai “raudonai antifašistinės” – tai “švieste šviečia” iš tavo daugybės pasisakymų.

   Kame tavo reguliariai deklaruojamas tautiškumas pasireiškia realiame gyvenime?

   Tame, kad mėgsti liaudišką muziką ar kad laikai save “neopagoniu”, ar tame, kad tyrinėji Žemgalos regioną?

   Ir tuo pat metu tu labai aktyviai niekini Kovo 11 eisenos dalyvius, Ričardą Čekutį ir visus, kas ne tik žodžiais, bet ir realiais darbais kovoja su kosmopolitizmu ir antilietuvybe, sraunia upe plūstančiais į Lietuvą.

   Geriausiai tavo požiūrį į Tautiškumą ir Lietuvybės išlikimą parodo tavo akivaizdus siekis “eliminuoti” iš bendro tautinio judėjimo visus, kas tik griežčiau pasisako už Lietuvybę ir Lietuvių Tautos prigimtines teises savo Tėvynėje.

   O tai naudinga tik Lietuvių Tautos priešams.

 24. Marius Bartašius:

  Ir baigiam tuos pykčius, Klyčko prieš Haye. Aš ukrainietį, žinoma – http://www.lrytas.lt/videonews/live/ C:

  • Vilmantas Rutkauskas:

   Mariau,

   tuos “džiAUkis” rašiau ne Tau, bet taip gavosi.

   Komentatoriai – JĖGA.
   “Visokie” komentatai dažnai būna įdomesni už pačius “kaži kažkokius” straipsnius…
   Čia – kaip koks klausyklų centras! – kur bet kas, anot vieno komentato, gali būti ištratintas su daina.

   CHA

   • Marius Bartašius:

    Tikrai juokingas tas Žygeivis, išvadina kitus bailiais, kurie nepasirašo, o kurie jau pasirašo, tai skenuoja interntines biografijas internete, o jei neranda nieko blogo, tada galima ir visą giminės medį rasti “Obuolis nuo obels…”

    • Bet sutikite, operatyviai nuskenuota Jūsų giminė buvo, pasiknaisiojus giliau, manyčiau būtu galima rasti ir nukentėjusių nuo Jūsų mamytės idėjinio “komjaunuoliško sekretoriavimo”…
     Kiek teko susidurti su “komjaunuoliais sekretoriais”, visi jie buvo KGB verbuoti “stukačiai”, ir nešė “dokladus” apie besimokančius ir jų šeimas… , O gal Jūsų mama buvo kaip Brazauskas? Iš “išvaizdos” komunistas, bet širdy – “lietuvis patriotas”, kurs sakė, kad nekalbės, kol tas “skuduras” kabės…

     Pastebėjimas, dėl “prie ko čia Jūsų šeima”, neva vaikai už tėvų darbus neatsako, deja tai akivaizdus melas.
     Imkim Vokietiją, kuri moka išmokas žydams už savo tėvų “klaidas”, imkim Lietuvą, kuri pradės mokėti žydams išmokas už svetimų tėvų “klaidas”, Imkim Lietuvą, kuri reikalauja iš rusų kompensacijų už jų tėvų “klaidas” ir t.t., tačiau tai taikytina ne visiems vaikams, o tik gotų vaikams…nuo čia galima ir diskutuoti, “kas pasaulyje gražiausias, kas mieliausias iš visų”…

     • Marius Bartašius:

      Kas čia operatyvaus. Facebook radus pagooglint mano brolio ir mamos vardus ir pavardes. Pfff. tikri hackeriai :)))

      Kaip jau minėjau aš su mama net negyvenu, aš gyvenu su tėvu.

      Realiai manau, kad ji pati nelabai žino, kas yra komunizmas ir kokia visa to istorija. Dabar visi Lietuvos komjaunuoliai tai jau išdavikai, kurie į paradus ėjo. Mano mama buvusi istorijos mokytoja, dar į Vilniaus bokštą apsikabinus buvo, kaip ir visa Lietuva. Su tokiom paranojom, tai visi priešai vaidenas. Su šautuvu gal miegi?

      Nemanau, kad turiu čia dabar teisintis dėl mamos ar kaimyno ar ko. Jie gyvena savo gyvenimą, aš jau kuriu savo.

      Kol kas nemačiau jūsų argumentų dėl Čekučio, o tik nepagrįstus kaltinimus man (nors ką tai turi bendro su tema) ir absurdiškus prikaišiojimus ką veikia mano mama su argumentais “Obelis nuo obels” ir “Kiek teko susidurti”…

      Kol kas nematau konstruktyvios diskusijos. Su tokia diskusija, regis, matau tik regresija, o ne progresą. Šitaip toli nenueisi. O liksim stagnuoti, todėl be tolimesnės diskusijos Čekučio ar tautininkų tema, nematau pagrindo daugiau čia kalbėti

      Atėjau į Alkas.lt dėl to, jog man patinka, o ne teisinti, savo, o dar geriau savo šeimos biografijos.

      KKK gal pasiviešink pats, gal nori ir aš apie Tave ką surasiu. Gal ir No wait, I don’t give a shit. Čia jūs tikrai neturite ką veikti, jei diskusijose rankiojat medžiagas kaip koks gestapas. Tikrai neturit ką veikti.

      Matot, man patinka tautininkai, o dabar patys visaip kaip stengėtės manyje rasti priešą. Na aš jums priešas tikrai nebuvau ir net nesitengiau būti. Bet su tokiom paranojom, tai visur juk priešai. Kaip ir Hitleriui. Ir žinom, kaip viskas baigėsi.

      • Vilmantas Rutkauskas:

       Stebiuosi, kaip dar manęs nenušovė – CHA.

       ALKAida komentatoriniai pasiknisinėtojai, kažkaip žydkrikščioniškai – nuožmiai be atvangos smaguriauja žmonių silpnybėmis.

      • Elenytė:

       Mariau Tu neprivalai čia prieš nieką aiškintis. Kiekvienas žmogus atsako pats už savo žodžius bei veiksmus, o ne už mamos, tėvo, brolio ar dar kieno nors. Nė vienas žmogus nėra apsaugotas nuo klaidų. Svarbu tik, kad tą klaidą supratęs, jis dėl jos gailisi, stengiasi ją taisyti, atsiprašo tų, kam yra pakenkęs. Ir nė vienas kultūringas žmogus jam daugiau niekada neprikiš tos klaidos.

       Beje, “tikras lietuvis”, kaip yra išdidžiai prisipažinęs šiame portale, pats yra buvęs komunistas, nes, kaip pats rašė, tada taip buvo patogiau. Jis mano, kad prisitaikėliškumas nėra jokia blogybė. Net atvirkščai – jam blogi tie, kurie ne priešinosi okupantui, o prie jo taikėsi, derinosi ir taip gražiai sau “dirbo Lietuvai”. O šiandien mums visiems jis drįsta nurodinėti, kas turi teisę vadintis lietuviu, kas ne, kas gali gyventi Lietuvoje, kas ne. O save vadina ne bet kokiu, bet tikru lietuviu. Tai štai kokios tokelės, Mariau.

       Esate jaunas, doras žmogus, bet būkite atsargus, kai taip atviraujate, nes atviras gali būti tik su sąžiningu, doru, geranorišku žmogumi. Tik su tokiu galima ir garbingai diskutuoti. Nedalinkite “perlų kiaulėms”, nes jos atsisukusios ne tik pelus sutryps, bet gal net ir Jus patį.
       Linkiu Tau, Mariau, sėkmės, neprarask optimizmo ir tikėjimu gėriu, žmogumi.

       • tikras lietuvis:

        Elenyte,
        meluoji ir nerausti – kur aš esu sakęs, kad buvau komunistas, nes taip buvo patogiau.
        Komunistai tais laikais, kada aš gyvenau TSRS, buvo tikrai geriausi žmonės, kurie daugiausia dirbo visuomenės daugumai ir Lietuvai.
        Pirmuoju komunistu, tavo žiniai, yra laikomas Kristus – kaip nesavanaudiškumo pavyzdys.
        Taip, kad būti komunistu yra gerai.
        Jūs, probanditinių elementų palikuonys, bandote sutapatinti komunistus su stalinistais, kurie (kaip ir Hitleris, beje) yra padarę ir gerų darbų Lietuvai – pvz., apgynė lietuvius nuo pokario banditų.
        Taip, kad ne viskas yra taip paprasta, kaip, kad norėtum įsivaizduoti.

 25. Vilmantas Rutkauskas:

  T.y. – džiAUkis

 26. Marius Bartašius:

  Dabar bendrai pagalvojus, jog beprasmiška čia su jumis diskutuoti, todėl nebėr prasmės čia su jumis diskutuoti. Sėkmės rinkimuose! O ar aš buvau teisus ar ne parodys greit artėjantys rinkimai. Tai tiek žinių “gestapininkai”, draugai C:

 27. Visokių Lietuvoje besireiškiančių “raudonai-žydrų kosmopolitų” “aktyvizmas” yra pasekmė to, jog Lietuvių Tautos Valstybėje, trečią kartą per 100 metų atkūrus Nepriklausomybę 1990 m. kovo 11 d., realią valdžią Lietuvoje labai vikriai susigrobė tie patys “persidažę raudonieji bolševikai”.

  Ir kaip to pasekmė, Lietuvoje nebuvo atlikta nei desovietizacija, nei dekagėbizacija, nei dekomunizacija…

  Netgi KGB, kompartijos, komjaunimo, komunistinio VRM ir dar kiti archyvai iki šiol yra ypač griežtai slepiami nuo Tautos, pateikiant tik mažytę dalį kruopščiai “iškompostiruotų” dokumentų.

  Bet ir tai klaikiai nervuoja mūsų “liberalią” valdžią: tiek vadinamuosius socdemus, tiek ir konservų “elitą”, tiek ir visokių “liberalų” partijose išsibarsčiusius “politikus”.

  Jie juk puikiai supranta, kad bet kada gali išlįsti nepakankamai gerai “paslėpti galai”. 🙂

  Deja, bet Lietuvą jau 20 metų valdo tos pačios “raudonosios” politinės pakraipos asmenys, tik dabar jie iš “raudonųjų” jau tapo milijonieriais-liberalais.

  Ir nesvarbu, kokiose jie dabar yra partijose – jų siekiai liko tie patys: nuslėpti savo “juodą” praeitį.

  O sąžiningi žmonės, tvirti ir idėjiniai Lietuviai, dirbantys arba dirbę LGGRTC, ir matę begalę įvairiausių slaptų dokumentų, žinančių “kas yra kas” Lietuvos valdžioje ir mūsų “elite”, šiems naujiesiems “liberaliems milijonieriams” yra ypatingai pavojingi.

  Todėl su jais ir bandoma susidoroti bet kokiomis priemonėmis.

  • Marius Bartašius:

   Na melejonų neturiu. Pats niekada jokiai partijai nepriklausiau. Nepatinka man nei dabartiniai konservatoriai, nei raudonieji, nei “raudonai-žydri kosmopolitai” (kaip supratau Tu čia apie ES), juose nepatinka gėjų eitynės, “gender loops”. O tai, kad “Drūkščiai Visaginu vadinasi” Tave padaro labai jau dideliu patriotu? Patinka man patriotai, kad jų labai mažai. Radikalumas ne visada labai gerai, gali pasistatyti sieną kaip Šiaurės Korėja ir matyti visus priešais ir kas iš to? Ar tai padarys valstybę klestinčią? Nors viena diktatūra privedė prie gero?

   “Tavo pažiūros yra akivaizdžiai “raudonai antifašistinės”” . Galima pacituoti, nes matai man teplioji portretą, kurio aš nesu. Ar Tu suvoki, kad aš net Sovietų Sąjungos nemačiau, aš net rusiškai nemoku. Turėjai besiknaisydamas kaip gestapas tai pastebėt.

   Na tau apie tautiškumą ir savimonę iš vis gal patylėti, nes ką ten pripaistei balsas.lt apie savimonę primena 1 kurso rašinėlius. Tikiu, kad matieką Tau geriau sekasi, nei kultūrologija etnologija.

   “Ir tuo pat metu tu labai aktyviai niekini Kovo 11 eisenos dalyvius, Ričardą Čekutį ir visus, kas ne tik žodžiais, bet ir realiais darbais kovoja su kosmopolitizmu ir antilietuvybe, sraunia upe plūstančiais į Lietuvą.”

   Pirma aš neniekinu. Nepatinka man “gender loops” ar kiti ES “zuikučiai”. Kalba ėjo apie tautininkų sąjūdį, kad būtų šviesuoliai jame, o ne baubiantys Lietuva – lietuviams. O kokia čia lietuvybė pasikviesti fašistą iš Vokietijos ir vokiškai jo klausytis???? Per kovo 11 d.? Kur čia lietuvybė – skinai su SS simbolika, skustom galvom ir kerzais?

   Skaičiau aš jų “realius” darbus, chuliganizmai, apiplėšinėjimai, nužudymai. Čia mums tokių Lietuvai labai reikia? Čia apie tokią Lietuvą tikriausiai signatarai svajojo? Jiems žodį “patriotas” negalima rašyti. Norint būti geru lietuviu, turi pirmiausai būti pavyzdingu piliečiu, o skinai tokie tikrai nėra, bent daugelis. Man jie gyvenime netrukdo ir tegu gyvena, reikia ir tokių. Tačiau kalbėjau apie tautininkus, jog jie turėtų atsiriboti nuo tokių radikalių veikėjų, kitaip nepavyks sukurti stiprios dešnios partijos, o apie Seimą tik pasvajoti. (O juk pats svajoji ar ne?)

   Jau minėjau, kad Čekučio veikla LGGRTC man kelia pasididžiavimą, bet jo sąsajos su neonaciais – ne. Tai tiek žinių.

 28. Marius Bartašius:

  Primenu Alkas.lt tikslas Ugdyti kultūringą ir atsakingą elektroninės erdvės naudojimą informacijos ir nuomonių mainams. O, kad jums ir to neišeina, tai nematau reikalo čia diskutuoti. Daugiau čia neberašysiu, nes tikrai nematau tikslo kalbėti su žmonėmis, kurie arba nebando konstruktyviai kalbėti taip regresuodami arba savaime nenori. Nematant progreso, nėra prasmės čia tuščiažodžiauti.

 29. Vilma:

  Ispanai jau nutraukė tas nesąmones: draudimus reikšti savo pžiūras ir mintis. Dabar visi galės reikšti savo nuomonę ir pažiūras. http://zeppelinus.livejournal.com/35047.html#cutid1

  Mūsų atveju dabar gaunasi, kad tik viena idealogija begalinti gyvuoti ir viena pažiūra: kairės remiama “kažkieno” dešinė daugeliu atveju. Viena kažkieno laisvė.

 30. vertybes:

  Jei tautininku vertybes sudaro cekucio postulatai – zydaskieda, zydasklaida, sudlenkiai, siulymai napalmu spresti cigonu taboro problemas, kvietimas tikrinti besibalotiruojanciu tautine priklausomybe iki 3 kartos, didziavimasis labiausiai Lietuvos zydu genocide pasizymejusiais savisaugos batalionais – jie – jokie tautininkai, o paprasciausi neonaciai. Ir jei zmones, kurie sako, kad tokios paziuros: a)nesuderinamos su LGGRTC iskeltais tikslais ir uzdaviniais b)kad tokios paziuros galimai nusizengia Lietuvos Respublikos istatymui yra isvadinami minciu policija – vadinasi, kad Lietuvoje esama jegu, kurios ne tik ispazista naciu ideologija, yra prasiskverbe i valstybes tarnyba, diskredituoja ta tarnyba ir Lietuva (prof.Landsbergio pastebejimu apie Cekuti). Nesugebantys atsiriboti nuo tokiu kaip Cekutis, su jais tapatinasi, stumia save i pilietines visuomenes parastes. Ar buti tautininku pagal cekuti reiskia nepaisyti istatymu ir viesai kurstyti nesantaika, ar buti tautininku reiskia pirmiausiai neapkesti kitatatauciu. Atleiskite, ponai, bet tuomet mes turime tautininkus, kuriems tikrai rupi lietuviu tautos gerbuvis ir turim proviokatoriu, kurie diskredituoja ir pacia tautine ideja, kuri su kito neapykanta neturi nieko bendra.

 31. Paskaičius tokius grasinančius straipsnius ir akivaizdžiai sužinojus, kuo iš tikrųjų užsiima mūsų “nekorumpuota teisėsauga” bei kosmopolitinė, oligarchų “bizniui” tarnaujanti, valdžia, priimanti tokius idiotiškus įstatymus, darosi visiškai akivaizdu, kad būtina kuo greičiau keisti ir šią, jau visiškai išsigimusią ir galutinai pamiršusią Sąjūdžio idealus, valdžią, ir tokia veikla “užsiimančius” teisėsaugos “pareigūnus”.

  Manau, kad pasikeitus valdžiai visus tokius Lietuvos valdžioje ir “teisėsaugoje” per pastaruosius 20 metų išsikerojusius žodžio bei spaudos laisvės varžytojus, kurių dauguma yra “persidažę komunistiniai sovietžmogiai”, be jokių išlygų reikės pašalinti iš visų valstybinių pareigų ir be teisės į valstybinę pensiją bei tolimesnį darbą bet kokiose valdiškose “kėdėse”.

  Beje, manau, kad šios reformos jau gana greitai bus įgyvendintos ir Lietuvoje, ir visoje Europoje – ypač “posovietinėje”.

  Lietuviai,

  visi, kam šlykšti ir nebepakenčiama dabartinė padėtis Lietuvių Tautos Valstybėje – vienykimės, ir kuo greičiau, kol dar gyva Lietuvių Tauta.

  Nes Vienybėje Tautos jėga – tik taip mes pajėgsime įveikti Lietuvą valdančius išsigimėlius – išdavikus, kosmopolitus, tolerastus su visais jų “tolerastiniais” įstatymais…, ir įgyvendinti tikrojo Sąjūdžio idealus.

  Įsidėmėkite – yra normalūs lietuviai, nepriklausomai nuo politinių, ir kitų pažiūrų, ir yra Lietuvą jau 20 metų valdantys politiniai išsigimėliai, mūsų visų, Lietuvių Tautos ir Lietuvos Valstybės, priešai.

  Lietuva – Lietuviams!!!!

  Lietuviai – Lietuvai!!!!

 32. Dabar mes privalome mąstyti apie Lietuvių Kalbos, Lietuvos Valstybės ir Lietuvių Tautos ateitį.

  Nes kuo toliau, tuo Lietuvos Valstybės, Lietuvių Tautos ir Lietuvių Kalbos padėtis vis baisesnė, o mūsų priešai kasdien kasa vis gilesnį kapą ir mūsų Kalbai, ir mūsų Tautai, ir mūsų Valstybei…

  Argi apie tai mes svajojome prieš 20 metų, kada šimtai tūkstančių lietuvių ryžtingai ir drąsiai stojo prieš rusų tankus?

  Deja, “persidažę” nomenklatūriniai partokratai labai mikliai užgrobė visą valdžią taip sunkiai, su daugybe aukų, jau trečią kartą per praėjusį 100 metų atkurtoje Lietuvių Tautos Valstybėje, o šimtai tūkstančių Lietuvių dabar yra priversti palikti savo Tėvynę, bėgdami nuo “persidažiusių” komunistinių – jievrofilinių išdavikų sukurtų vergiškų gyvenimo ir darbo sąlygų.

  Tiesiog vieną kartą privalome baigti ginčytis dėl įvairių menkų smulkmenų ir susivienyti: visi padorūs Lietuviai, visi Nacionalistai – Tautininkai – Patriotai, visi, kam dar brangi Lietuva, Lietuvos Valstybė, Lietuvių Tauta, Lietuvių Kalba ir tarmės, Lietuvos istorija, slavų užgrobtos lietuviškos žemės…

  Ir tada tvirtai lietuviškai susitvarkyti savo Tėvynėje, kol ji dar nepavirto “antrąją Prūsija”, valdoma lenkiškai ir rusiškai kalbančių “jievrofilinių lietuvių”.

 33. Arvis:

  Ponui M.Bartašiui.
  Visškai esi nokautuotas ir ta visa “paistalogija” neįtikini net pats savęs. Nesupranti
  koks susikaupęs pykčio ežeras žmonių širdyse prieš okupantua nustūmusius Lietuvą į ubagystę, prieš savus išdavikus pardavusius Lietuvą Stalinui.Galima vardidnti ir vardinti. Nacionalinis jausmas tautoje degradavęs ir tik dalis,nedidelė dalis lietuvių
  jį dar turi ir visai nesvarbu, kad padaro klaidų reikšdami savo jausmus.Vadinti bet kurį iš šių žmonių fašistu (suprask žmonių naikintoju) negarbinga ir kvepia komunistėlio ideologija.

  • Vilmantas Rutkauskas:

   Į nelietuviškumo apraiškų lentelę pamiršai ar nenorėjai įrašyti ŽYDKRIKŠČIONIZMĄ.- Ar ne todėl, kad Tavo motina tokia, ar kažkas iš giminių ?

   • Marius Bartašius:

    Čia tipinis atsakymas Vilmanto, kai ideologija paveikia sveiką mąstyseną, jog neturint argumentų, tai bandoma jau na kažkuris iš giminių vis tiek ėjo į komjaunuolių paradus. Na jau kažkuris tai tikrai ėjo. Juk turėjo eit, o jei jau ėjo – vadinasi komunistas, o jo anūkas irgi komunistas. logika geležinė. Jei jau patys tokie protingi, tai pagal tokią logiką, gerai buvo išvežti iš Lietuvos žmones, kurie buvo nieko dėti, o vėžė juk dėl skaičiaus. Pagal tokią logiką ir jūs taip darytumėt, tad nelabai kuo skiriatės nuo stalinistų, tik gal kitokį rūbą devėtumėt, gal kokį juodą, su kaukolytėms, neabejoju, nieko bendrą su Lietuvą, neturinčiais. Jei galėtumėm ir jūs mane ištremtumėt, nors nė velnio apie mane nežinot, vien dėl to, kad mano mama jauna buvo veikli, o valdžia tuomet buvo raudona?

    Aš esu patriotas ir pasikartosiu, kaip kokiems mažiems vaikams, jog pats nemėgstu komunistų, o ypač žmonių “homo sovieticus”. Mano ir mamos nuomonės skiriasi, bet mamos nepasirinksi. Jos tikrai nežudysiu, dėl kitokios nuomonės. Šiaip ar taip aš su ja negyvenau, nes mano tėvai buvo išsiskyrę, o aš jau penkti metai, kaip už 300 km gyvenu net nuo to miesto, kur ji gyvena.

    Na jei Tavo kažkokie pykčiai Tau jau trukdo gyventi – pasikark. Nes Lietuvoje daug praėjo laiko nuo Stalino, o jei visur tik blogį matai, tai be to yra žmonių, kurie nori kažką ne tik blogį matyti, bet ir kurti, nemanau, kad Sąjūdis norėjo su kuo nors susidoroti ar problemas napalmu spręsti. O kai kurie čia tik pykti temato ir nieko neveikia, nes tik pykčiu ir patriotizmu, gyvas nebūsi. Reikia kurti, kad klestėtų Lietuva, o visas mažumas integruoti, jų Tu neišsiųsi, napalmu neužpulsi, gyvename jau senai nebetokiame amžiuje ir kalbam realiai. Todėl rimtai “napalmu” sprendimų niekada nebūtų ir net pati LR Kariuomenė atsisakytų daryti genocidą. Jūs čia svaisčiojat nesąmonės realiai, todėl kalbėti apie jus kaip rimtą politinę partiją, man kuo toliau, tuo matau, kad čia nieko nesigaus. Gerai, kad koks Žygeivis ar Vilmantas Rutkauskas ar KKK ar Arvis nėra valdžioje, nes jūs galvotumėt ne kaip sukurti darbo vietą, o kaip sunaikinti visus priešus. Lenkija paimtų ir okupuotų tą kraštą su priežastimi, kad vykdot nesąmones prieš lenkus (nors pats jiems nei jų okupacinei religijai simpatijos nejaučiu) ir galėtumėt kukuoti, o protingesni, bet nemažiau Lietuvą mylintis, Londone tupėtų, ne dėl to, kad jie krašto nebemyli, bet dėl to, kad jie myli savo šeimas ir supranta, kad vaikui duonos reikia. Ir emigruotų per jus, nebebūtų priežasties čia likti.

    Gerai, kad šio košmaro dar nėra ir jūs nesate valdžioje, o jei ir yra, nemanau, kad būtent jums tai pavyktų sustabdyti. O ar jūsų “Lietuva – Lietuviams” pasiteisino bus matyti, nes kalbės ne pavieniai asmenys, o tauta, ir parodys kaip tauta reaguoja ar jiems patinka jūsų desperatiški destruktyvūs veiksmai. Buvau pasiruošęs visą savo šeimą raginti balsuoti už tautininkus (kai atsiskyrė nuo konservų), bet kai tokios nuotaikos, po Žygeivio ir KKK pasisakymų supratau, kad būtų Lietuvai tik dar blogiau, o šito tikrai nenoriu.

    Pasikartosiu – sėkmės jums rinkimuose. Ir bus matyti, kam nokautas, o kam ne. Tai tiek kalbų. Kol kas kaip suprantu, kokiai Jaunajai Lietuvai nelabai sekasi, bet gal padarysit stebuklus, kuriais aš nelabai tikiu C:

    • O ar jūsų “Lietuva – Lietuviams” pasiteisino bus matyti, nes kalbės ne pavieniai asmenys, o tauta, ir parodys kaip tauta reaguoja ar jiems patinka jūsų desperatiški destruktyvūs veiksmai. Buvau pasiruošęs visą savo šeimą raginti balsuoti už tautininkus (kai atsiskyrė nuo konservų), bet kai tokios nuotaikos, po Žygeivio ir KKK pasisakymų supratau, kad būtų Lietuvai tik dar blogiau, o šito tikrai nenoriu.

     Jus ne lietuvis, jei kalbate tokias nesamones, todėl Jūsų šeimoje ir yra visiška betvarkė, tiksliau Jūs neturite šeimos ir gyvenate komjaunuoliškai, .
     Tamsta geriau neagituokite ir neraginkite balsuoti už tautininkus. Tautininkams idiotų nereikia.

     Jei dar sugalvosite rašyti, tai bent nešaukite. Gerbkite pašnekovus.

 34. Žygis:

  Kaip reikalas įsišėliojot jau čia.

 35. tikras lietuvis:

  Kai kurie komentarai ištrinti.

 36. Ramūnas Labanauskas:

  Visi prisideda prie lietuvių tautos skaldymo, nes visi savaip supranta patį lietuviškumą ir turi skirtingą tautos viziją. Dėl vieno dalyko visiškai su Mariumi Bartašiumi sutinku: absurdas, kai žmonės kaltinami dėl savo tėvų nuodėmių. Juo labiau, kad Bartašiaus atveju jokių jos mamos nuodėmių įžiūrėti ir negalima arba bent reikia tai įrodyti. Tai, kad ji mokykloje komjaunimo sekrtorė (ar panašiai) nėra joks prasikaltimas lietuvių tautos atžvilgiu. Būtų labai gerai, kad bent šiame portale komentatoriai suprastų vieną elementarią tiesą: komunizmas ar antikomunizmas yra nemūsų lietuvių reikalas. Ne mūsų reikalas angažuotid komunizmui ar antikomunizmui. Antra, sovietmečiu kaip tik daugiausia lietuvių tautos labui galėjo nuveikti priklausę partijai, komjaunimui ar sovietinėms struktūroms. Vien priklausomybė šioms struktūroms niekam nesuteikia teisės kaltinti to asmens nepatriotiškumu ar net išdavyste. Laikas vieną kartą tasi suprasti. Man žymiai didesnis lietuvių tautos patriotas buvo atsronomas prof. Paulius Slavėnas, apdovanotas Lenino ordinu nei koks Antanas Terleckas. Slavėnas lietuvių tautos labui nuveikė nepalyginamai daugiau nei Terleckas. Mūsų lietuvių reikalas saugoti, puoselėti savo tautiškumą ir ruoštis tikrosios Lietuvos atkūrimui.

  • ogi:

   pagarbos nenusipelno raudoskūriai prisitaikėliai. tie ‘sekretoriai’ gadino gyvenimą savo tautiečiams – skirstė į savus ir ‘liaudies priešus’. ką jie nuveikė “tautos labui”? religiniai pristaikėliai, raudonskūriai prisitaikėliai, kiti sulenkėjo savo laiku ir visi save statė aukščiau už lietuviškų pažiūrų ŽMOGŲ.

   • tikras lietuvis:

    Pats tu, vaike, esi prisitaikėlis ir išverstaskūris.
    Patiko? 🙂
    Matyt, ne, todėl ir nekalbėk apie tai ko nesupranti, nes miškiniai iki beveik 1949m. vasario 16d., kada atsirado vieningas miškinių valdymas, taikė civilių lietuvių atžvilgiu terorą, ko dėka patys tapo banditais, o jų giminės, palaikę juos, tapo nusikaltėlių bendrininkais.

  • Vilmantas Rutkauskas:

   Ramūnas Labanauskas:
   “Būtų labai gerai, kad bent šiame portale komentatoriai suprastų vieną elementarią tiesą: komunizmas ar antikomunizmas yra ne mūsų lietuvių reikalas.”

   Na, tik dar nepridėjo, kad ir žydkrikščionizmas yra ne mūsų lietuvių ir šio portalo reikalas. Gal tai tik jo, žydlietuviškumo puoselėtojo, kelis kartus paminėta ne lietuvių žydkrikščionistinė terminologinė “žydnuodėmė” .

   – CHA

 37. Ramūnas Labanauskas:

  Baikim vieną kartą operuoti tokiais argumentais: o tavo tėvas buvo komunistas, o tu buvai komjaunuolis, o tavo senelis – stribas. Gana. Gana. Perženkim vieną kartą visa tai. Mums, lietuvims, iškilo reali grėsmė būti nušluotiems nuo žemės paviršiaus. Susirūpinkim vieną kartą savo išlikimu.

 38. O ar mūsų knygnešiai seneliai ir proseneliai buvo nacionalistai, naciai? Tada už lietuviškumą ar lietuviško žodžio skleidimą galėjai ir mirti. Bet ir tai nesustabdė tautiškai nusiteikusių patriotų. Dabar mirti nebereikia. Tik už lietuviškumo ir tautiškumo skleidimą ir saugojimą esi apšaukiamas fašistu, nacionalistu, homofobu.

 39. tikras lietuvis:

  Ištrynus ne kuriuos komentarus, pasidarė vietomis nebesuprantamas makalas.
  Betgi visada galime pradėti nuo pradžių.
  Čekutis yra puolamas už kovo 11 – osios eisenos organizavimą. Kadangi tai – geras ir reikalingas lietuvių atsakas kosmopolitams, todėl bet kokie jo puolimai yra nepateisinami.
  Kas kita yra Čekučio veikla, kuri nėra susijusi su minėta eisena.
  Todėl čia ir neminėtina.

 40. Arvis:

  Juokingai atrodo kažkada girdėtas fantastinis siūlymas sutaikyti buvusius stribus su buvusiais partizanais. Kaip matome visi jų palikuonys (atsiprašau už pavadinimą] ir dabar jei tik galėtų perkastų vieni kitiems gerklę. Visiems reikia suprasti,kad stribas ir jo padermė neišgydoma jokiais vaistais, jokia laisva mintis jiems “nesuvirškinama”. Po karo šių stribų ir kitų pakalikų rankose buvo visa valdžia – ką vežti į sibirą,ką sušaudžius užkasti Tuskulėnuose ir t.t.Todėl absoliučiai tuščias reikalas vesti su stribvaikiais bet kokias diskusijas ,nes išdavusiųjų tėvynę palikuonys sprogs berėkdami kokie teisūs ir reikalingi Lietuvai jie buvo ir yra.Šitie bukagalviai (nors pasimokę kokios sovietinės geografijos) niekada nesupras ,kiek sovietizmas kaltas ir dėl dabartinių Lietuvos problemų – atsilikimas visose srityse ir nulėmė dabartinę padėtį. Paimkite bet kurią pramonės sritį, pvz.staklių gamybą – metalo daug ,o kokybė apverktina.Japonai supirkinėjo tas stakles dėl metalo.
  Visose srityse tas pat.Ar “Vilmos” magnetofonai galėjo lygintis su “SONI” produktais.
  Tik uždaroje sovietinėje erdvėje tokie gaminiai galėjo rastis. Sovietiniai vadukai iš užsienio veždavosi užsieninę aparatūrą ir daug kitų dalykų.AMB ruošėsi Garliavoje
  gaminti lietuvišką traktorių – šitas sovietas, nebuvęs išvystytose užsienio gamyklose,visiškas bukagalvis – nebuvo pajėgus suprasti, kad nei kokybės nei kainos ir greičio gaminant primityvioje gamykloje nepasieksi. Tas pat ir žemės ūkyje ir visur , visur kitur. Galiausiai griuvus sovietizmui šitie primityvai ir išvogė viską iš tos liaudies,kuriai buvo pažadėją komunistinį rojų. Nesunku suprasti kaip dabar niršta jų palikuonys ,nes ir arkliui aišku kas kaltas dėl viso atsilikimo. Komuniagu ir kitu padlaižių rūpestis vienas – išplauti visiems smegenis, kad dėl visko kaltas V.Landsbergis ir visi kurie stovėjo už laisvą Lietuvą. Kaip nekeista jiems tai neblogai sekasi – už ką gi balsuoja milijonas rinkėjų – ogi už KPSS sekretorių,kuris
  tuo pasinaudojąs visus “apšluos”. Balsuoja už visus gelbėtojus – politinis bukagalviškumas tęsiasi į miglotą ateitį.
  Tik laikas gali išgydyti posovietinę visuomenę. Įgiją neteisėto turto komuniagų palikuonys ir labiau tikėtina jų vaikaičiai lėtai patys taps “buožėmis” prieš kuriuos jų proseneliai be sąžnės kovojo. Jei sugrįžtų raudonasis maras jie pirmieji
  vėl taps tuo,kuo buvo jų tolimi giminaičiai.
  Negaiškime laiko tuščiom diskusijom. Neverta.

 41. Mums būtina sukurti tokią galingą jėgą, kuri būtų pajėgi nušluoti į istorijos sąvartyną visus visų spalvų ir atspalvių kosmopolitus: Lietuvybės, Lietuvių kalbos, Lietuvių Tautos ir Nepriklausomos Lietuvos Valstybės priešus (ir “polonistinius”, ir “azijatinius-maskolinius, ir “jievrofilinius”) – galutinai ir negrįžtamai… 🙂

  Štai visi padorūs Lietuviai ir mąstykime, kaip tokią jėgą galime sudaryti – atsiminkime amžiną taisyklę “Vienybėje jėga”, o “Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo – Tautos klestėjimo”.

 42. tikras lietuvis:

  Šiaip tai, jau esu sakęs, bet pakartosiu: Čekutis padarė kai kurių klaidų, kurių nedarė tokių eisenų metu M.Kundrotas.
  Pvz., kuriam galui reikėjo kviesti kalbėti tą vokietį?
  Dar viena kita tokia smulkmena ir štai – jau antilietuvininkai randa progą pasibliaustyti ant Lietuvos.
  O to nereikėtų – man, pvz., nepatinka, kada visokie … skalija ant Lietuvos.
  Ne todėl, kad neturėčiau sode 6m. ilgio baslių visokius šunis suriktinti 🙂 , bet kuriam galui tas triukšmas?
  Bereikalingo triukšmo nereikia – reikia pasakyti ir padaryti kas reikia rimtai, solidžiai, kad jiems būtų išmušta galimybė pulti Lietuvą.

 43. Arvydas Damijonaitis:

  RAUDONIEJI NACIAI ( NKVD-KGB,50 proc žydai) klastoja dokumentus, komponuoja nuotraukas. Įvykį 1941 birželio 26 d Kauno garažėlyje RAUDONIEJI NACIAI pristato kaip pasaulinio masto antižydišką lietuvių akciją. Neišdegė (žiūr.internete ,IRENA TUMAVIČIŪTĖ “Lietuvių šmeištas..). Įrodyta,kad RAUDONŲJŲ NACIŲ pateiktos nuotraukos yra falsifikatas.RAUDONIESIEMS NACIAMS būtinai reikėjo apšmeišti BIRŽELIO 23 SUKILIMĄ,kurio metu antrą kartą buvo paskelbta Lietuvos nepriklausomybė (pirmą kartą-vasario 16,1918), žuvo 2000 lietuvių sukilėlių idealistų. Ponas E.Zingeris,kiek man žinoma,palaiko RAUDONŲJŲ NACIŲ propogandą,lietuvių šmeištą? Paduosiu poną į teismą,jeigu faktai pasitvirtins.Neužmirškim,1941 birželio 14 dieną RAUDONIEJI NACIAI užkalė 30 tūkstančių lietuvių spec vagonuose,sušalusius į ledą lavonus iškrovė prie Laptevų jūros,galvų skaldytojai suknežino galvas,kad litovcai neatgytų.
  Arvydas Damijonaitis,žydų gelbėtojos vaikaitis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė