Forumas „Tauta, piliečiai, valstybė“ kviečia į diskusiją apie Lietuvos strategiją 2030 (3)

2011 06 30 ketvirtadienį 18 val. vėl kviečia Visuomeninis diskusijų forumas „Tauta, piliečiai, valstybė“ šį kartą į susitikimą – diskusiją apie Vyriausybės inicijuotą Lietuvos strategiją 2030. Forume dalyvaus Lietuvos strategijos 2030 rengėjai: Apaštalinės vyrų vienuolijos Jėzaus draugijos Lietuvos ir Latvijos provincijos provincijolas, jėzuitas, Nacionalinės katalikškųjų mokyklų asociacijos vadovas Gintaras Vitkus, Prof. habil. dr. Robertas Jucevičius, KTU Socialinių mokslų fakulteto Strateginio valdymo katedros vedėjas, Verslo strategijos instituto direktorius; o taip pat:  prof. habil.dr. Aleksandras Vasiliauskas, Mokslų Akademijos tikrasis narys, MA Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus pirmininkas, Vytautas Rubavičius, Rašytojas, kultūrologas. Diskusiją ves politikos apžvalgininkas Alvydas Medalinskas.

Renginys vyks Lietuvos Mokslų Akademijos Didžiojoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius).

Forumo rengėjai kviečia dalyvauti ir pareikšti nuomonę mokslinės, akademinės bendruomenės, kultūros ir meno pasaulio žmones, studentijos atstovus,visuomeninių organizacijų narius, visus kam rūpi Lietuvos valstybė ir jos ateitis, tuos, kurie yra įsitikinę, jog tauta ir piliečiai turi imtis atsakomybės bei iniciatyvos už savo valstybės ir tautos likimą.

Paskutinio Forumo įrašus galite pasižiūrėti Forumo interneto puslapyje Feisbuke.

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika | Žymos: , , , , , , , , , .

3 komentarai

 1. Valdas:

  Kad apginti silpniausiąjį žmogų Lietuvoje,
  jau galima pasirašyti peticiją

  http://www.e-peticija.lt/peticija/70/kad-apginti-silpniausiaji-zmogu-lietuvoje

 2. Valdas:

  Strateguojam strateguojam, o mūsų gimtinės žemę nevidonai porceliuoja. Pardavinėti užsieniečiams ruošias.
  Atidėta visa tai trims metams. Ar sustabdysim išdavikiškus planus?

  Primenu va tai

  http://www.youtube.com/watch?v=yXwOgRMol2o

 3. Saulius:

  Jėzuitų renkgiama strategija! na tai ir tam asilui aišku, kad jei nekrikščionis tai von iš Lietuvos,- vatikano atstovai(Lietuvos Bažnyčia) nieko nedarė ir nedarys, kad kaip nors užkirst kelią lietuvių tautos emigracijai ir jos priežastims, jiems parankiau jei Lietuvoje įsiveis lenkai, tie veik 100% katalikai, kaip ir dera kryžiuočiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė