Andrioniškio seniūną papiktino LNK televizijos šou „Aš myliu Lietuvą“ (6)

LNK realybės šou Aš myliu LietuvąAndrioniškio (Anykščių raj.) seniūnas Saulius Rasalas pasipiktino LNK antrą savaitę transliuojamu realybės šou „Aš myliu Lietuvą“. Portale Peticijos.lt jis šiandien užregistravo trumpą peticiją pavadinimu „LNK kenkia Lietuvai“. „Uždrausti LNK projektą “Aš myliu Lietuvą”, tai [yra] tiesioginį pasityčiojimą iš meilės Lietuvai“, – skelbiama peticijoje, adresuotoje LNK televizijai ir Žurnalistų etikos komisijai. Peticiją jau spėjo pasirašyti 172 pritariantys S. Rasalo idėjai žmonės.

Seniūnas sukūrė ir prieš minėtą šou protestuojančiųjų grupę „Ne Lietuvos dergimui“ Facebook socialiniame tinkle. „Aš myliu Lietuvą“ žygis prasidėjo. Buvo vilčių kad jis skatins meilę Lietuvai. Dabar viena viltis – kuo greičiau projektą nutraukti“, – savo poziciją aiškina S. Rasalas. Jis taip pat cituoja interneto komentatorių atsiliepimus: „ V. Adamkus iš gėdos dabar miršta pamatęs tokią laidą patriotišką su prezikais ir Olialia pupytėmis“.

Pirmojoje šou „Aš myliu Lietuvą“ laidoje projekto dalyvius sveikino kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus ir žymi sovietmečio disidentė Nijolė Sadūnaitė. Šou dalyviai keliauja po Lietuvą ir atlieka įvairias patriotines užduotis, tačiau realybės šou rengėjai nevengia demonstruoti ir komandos narių tarpusavio konfliktų bei erotinių užuominų. Trečiojoje laidoje prie komandos prisijungė „Olialia pupytė“ Lina Karoblytė, o ketvirtojoje rodytas konfliktas dėl vieno iš projekto dalyvių lovoje rasto prezervatyvo.

Taip pat skaitykite:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė