„Veidaknygių“ per 700 mln., o „čiulbėtojų“ 300 mln. (0)

www.alkas.lt

Kaip pranešama, didžiausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ jau turi kiek daugiau nei 700 milijonų vartotojų. Tai reiškia, kad mažiau nei per penkis mėnesius į šį socialinį tinklą prisiregistravo net 100 milijonų naujų vartotojų.

Daugiausiai naujų vartotojų „Facebook“ sulaukė iš JAV, Brazilijos ir Indijos, nors kai kuriose šalyse vartotojų ir sumažėjo, nes jie tiesiog išsiregistravo ir pasitraukė iš socialinio tinklo. Nepaisant to, vartotojų skaičiaus augimas matomas ir toliau.

Daugiausiai socialinio tinklo vartotojų yra JAV, tinkle galima rasti net 155 milijonus. Antroje vietoje yra Indonezija su 38 milijonais vartotojų, o į dešimtuką patenka ir trys Europos valstybės – Didžioji Britanija, Turkija bei Vokietija. Lietuva, tuo tarpu, turi virš 900 tūkstančių prisiregistravusių vartotojų.

Nepaisant to, kad „Facebook“ išlieka ir veikiausiai liks didžiausias pasaulyje socialinis tinklas, konkurentas „Twitter“ vis labiau didina savo vartotojų bazę. Kaip pranešama, „čiulbėtojų“ pasauliniu mastu jau yra daugiau nei 300 milijonų.

Galime priminti, kad „Twitter“ nors ir yra antras pagal dydį socialinis tinklapis, viskuo atsilieka nuo „Facebook“. Pastarasis tinklas jau turi 660 milijonų registruotų vartotojų, per metus sugebėjo uždirbti net du milijardus JAV dolerių, kai „Twitter“ vos 45 milijonus.

Kategorijos: Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė