Palaikykime „Baltijos vilką“ (1)

Lukas Palaitis, www.alkas.lt

Sveiki,
Gamtos apsaugos asociacija „Baltijos vilkas“ užbaigė du mėnesius trukusį vilkų apskaitos tyrimą ir rado daug pažeidimų, kuriuos pristatė Aplinkos ministerijai. Su jais išsamiai gali susipažinti ir Jūs >>>.

Deja, nežiūrint į mūsų pastabas ir kritiką, yra didelė tikimybė, kad ateinančiam medžioklės sezonui Aplinkos ministerija vėl norės padidinti vilkų medžioklės kvotą. Viename gamtosauginiame seminare AM atstovas Selemonas Paltanavičius paminėjo, kad kvota gali būti padidinta iki 80. Jie remiasi savo apskaitos duomenimis, kad Lietuvoje šiuo metu gyvena ne mažiau kaip 300 vilkų. Mes, turėdami tuos pačius duomenis (miškininkų užpildytas anketas) nustatėme, kad pagal vykdytą metodiką neįmanoma buvo suskaičiuoti daugiau nei 180 vilkų, todėl didinti sumedžiojimo kvotą išmedžiojant kone pusę šių gyvūnų – tikrai neleistina Atrodo, kad Aplinkos ministerijai pagrindinis argumentas yra moksliniai laipsniai, o ne realūs faktai ir skaičiai. Todėl peticijos pasirašymas gali būti atnaujintas, tik šį kartą ji pasieks ir Europos Komisiją. Gamtos apsaugos asociacija „Baltijos vilkas“ darys viską, kad konfliktas tarp šių taurių gyvūnų ir žmonių būtų sprendžiamas civilizuotai, naudojant gerąją kitų valstybių patirtį.

Šiam tikslui pasiekti mūsų komanda sulaukia vis daugiau paramos iš visuomenės. Bendrovė Smscredit.lt paskelbė konkursą 5000 litų gyvūnų apsaugos veiklai. Konkursui atrinktos trys organizacijos – Lietuvos zoologijos sodas, Dievogalos žirgynas ir „Baltijos vilkas“. Jei esate Smscredit.lt klientai, tai savo profilyje galite balsuoti už vieną iš šių organizacijų Daugiausiai balsų surinkusi organizacija gaus minėtą paramą savo veiklai. Atkreipiame dėmesį, kad tik „Baltijos vilkas“ iš jų yra pelno nesiekianti organizacija.

Jei nesate smscredit.lt klientas savo balsą galite atiduoti ČIA>>>.

Balsavimas vyks iki birželio pirmosios.

Pasinaudokite šia proga, kas turite tokią galimybę ir parašykite apie tai savo draugams. Galbūt mums pavyks ir galėsime padaryti daugiau gerų darbų vilkų labui.

Pagarbiai,
Lukas Palaitis
www.vilkai.lt

www.alkas.lt

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Laiškai Alkui, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė