TS-LKD Naujamiečio skyrius reikalauja Č.Okinčico atsistatydinimo (3)

Česlavas Okinčicas. A. Solomino (Delfi) nuotr.

Česlavas Okinčicas

Sostinės konservatorių Naujamiesčio skyriaus Taryba gegužės 10 d. kreipėsi į TS-LKD pirmininką Andrių Kubilių, išreikšdama susirūpinimą dėl jo visuomeninio konsultanto Česlavo Okinčico įžeidžiančių komentarų partijos vicepirmininkės ir A. Kubiliaus konkurentės partijos pirmininko rinkimuose Irenos Degutienės adresu.

Gegužės 4 d. interneto portale „Delfi“ Ministro pirmininko tarnybos visuomeninis konsultantas Č. Okinčicas apkaltino I. Degutienę antilenkiškos retorikos naudojimu ir išvadino ją politine nevykėle.

„Atsižvelgiant į tai, kad Česlavas Okinčicas yra Premjero visuomeninis konsultantas, tokie jo pasisakymai atrodo dviprasmiškai ir mūsų partijos nariams gali sudaryti įspūdį, kad toks užgaulus išpuolis prieš Seimo pirmininkę ir mūsų partijos vicepirmininkę negalėjo įvykti be Premjero žinios ir galbūt yra ženklas, kad rinkiminėje kovoje pradedami naudoti ne visai sąžiningi ir garbingi metodai“, – rašoma Vilniaus Naujamiesčio konservatorių kreipimesi.

Tuo pačiu TS-LKD Naujamiesčio skyriaus Taryba išreiškė įsitikinimą, kad „vienintelė teisinga išeitis iš šios dviprasmiškos situacijos būtų nedelsiamas pono Česlavo Okinčico atsistatydinimas iš Ministro pirmininko tarnybos visuomeninio konsultanto pareigų“.

Susiję straipsniai:
Rytų Europos studijų centre vyks diskusija apie Lietuvos-Lenkijos santykius
Visuomeninis A.Kubiliaus patarėjas raginamas atsiprašyti Seimo pirmininkės (video)

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , .

3 komentarai

 1. vytas:

  Kubiliaus vyriausybė geriausiai iš lygšiolinių vyriausybių priešinasi Rusijos imperiniams tikslams. Bet Kubiliaus vyriausybė nenori suprasti, kad lygiai taip pat reikia priešintis Lenkijos imperialistiniams tislams. Siekis lenkiškas raides įvesti į lietuvių kalbą yra brukamas Lenkijos imperialistų per jų nupirktus mūsų politikus ir intelektualus.

 2. vytas:

  Vilniaus ir Šalčininkų rajonų savivaldybėse užsakytos lenkiškos gatvių lentelės, daug kur jos jau kabo. Autobusai kursuoja su lenkiškomis lentelėmis. Savivaldybių dokumentai sudaromi ir lenkų kalba. Jeigu taip, vadinasi, politinė autonomija jau sukurta.

  Įdomu, ar mūsų VSD tokie dalykai įdomūs, ar jiems įsakyta tokių lenkų darbelių nematyti?

 3. Arvydas Damijonaitis:

  INFORMACIJA: LIETUVOJE NĖRA LENKŲ TAUTINĖS MAŽUMOS,YRA LENKŲ BENDRUOMENĖ IR LENKIJA..Baltarusijoje tuteišų (“lenkų”) bendruomenė yra Batkos išdraskyta.Apie kažkokią asimiliaciją čia “lenkai” nekalba. Matomai tuteišų bendruomenei Baltarusijoje rusiškos spec tarnybos paskirsto kitas nei Lietuvoje funkcijas..Lietuvoje nėra “lenkų tautinės mažumos”,yra lenkų bendruomenė,nes Lenkija yra lenkų valstybė.Čia lietuvių politikų impotencija.Tomaševskiai drasiai manipuliuoja antilietuviškais stereotipais,sušaudė lietuvišką Draučių kaimelį.Yra įrodymų,kad signataro R.Ozolo sūnų žiauriai nužudė fanatikas pasiutlenkis tuteišas,pritvinkęs neapykanta lietuviams…Lietuviai ,kaip medžiojami tetervinai,nereaguoja į pasiutlenkių siautėjimą Rytų Lietuvoje..20 Vilniaus lenkiškos okupacijos ir 50 rusiškos okupacijos metų gerokai išplovė lietuviams smegenis,jie tapo tetervinais,abejingais savo likimui..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė