TS-LKD Naujamiečio skyrius reikalauja Č.Okinčico atsistatydinimo (3)

Česlavas Okinčicas. A. Solomino (Delfi) nuotr.

Česlavas Okinčicas

Sostinės konservatorių Naujamiesčio skyriaus Taryba gegužės 10 d. kreipėsi į TS-LKD pirmininką Andrių Kubilių, išreikšdama susirūpinimą dėl jo visuomeninio konsultanto Česlavo Okinčico įžeidžiančių komentarų partijos vicepirmininkės ir A. Kubiliaus konkurentės partijos pirmininko rinkimuose Irenos Degutienės adresu.

Gegužės 4 d. interneto portale „Delfi“ Ministro pirmininko tarnybos visuomeninis konsultantas Č. Okinčicas apkaltino I. Degutienę antilenkiškos retorikos naudojimu ir išvadino ją politine nevykėle.

„Atsižvelgiant į tai, kad Česlavas Okinčicas yra Premjero visuomeninis konsultantas, tokie jo pasisakymai atrodo dviprasmiškai ir mūsų partijos nariams gali sudaryti įspūdį, kad toks užgaulus išpuolis prieš Seimo pirmininkę ir mūsų partijos vicepirmininkę negalėjo įvykti be Premjero žinios ir galbūt yra ženklas, kad rinkiminėje kovoje pradedami naudoti ne visai sąžiningi ir garbingi metodai“, – rašoma Vilniaus Naujamiesčio konservatorių kreipimesi.

Tuo pačiu TS-LKD Naujamiesčio skyriaus Taryba išreiškė įsitikinimą, kad „vienintelė teisinga išeitis iš šios dviprasmiškos situacijos būtų nedelsiamas pono Česlavo Okinčico atsistatydinimas iš Ministro pirmininko tarnybos visuomeninio konsultanto pareigų“.

Susiję straipsniai:
Rytų Europos studijų centre vyks diskusija apie Lietuvos-Lenkijos santykius
Visuomeninis A.Kubiliaus patarėjas raginamas atsiprašyti Seimo pirmininkės (video)

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė