Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas lankėsi Molėtų rajone (0)

www.alkas.lt

Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas balandžio 27 d. išvažiuojamojo posėdžio buvo išvykęs į Molėtų rajoną. Komiteto nariai aplankė Dubingių piliavietėje, susipažino su atliekamais piliavietės kasinėjimo ir tvarkymo darbais. Išvažiuojamajame posėdyje buvo susipažinta su Molėtų rajono švietimo įstaigų veikla, lankytasi Vilniaus universiteto Teorinės fizikos ir astronomijos instituto Molėtų astronomijos observatorijoje ir Lietuvos etnokosmologijos muziejuje.

Kartu su Kultūros ir Ūkio ministerijų, Valstybinio turizmo departamento atstovais susipažinta su Lietuvos etnokosmologijos muziejaus veikla. Muziejaus mokslinis vadovas prof. Libertas Klimka pristatė muziejaus sukauptą ekspoziciją, etnokosmologijos sampratą, jos apraiškas M. K. Čiurlionio kūryboje. Muziejaus direktorius Gunaras Kakaras supažindino su naujomis iniciatyvomis ir akcentavo, kad būtina užbaigti daug investicijų pareikalavusį objektą, t. y. baigti statybos darbus ir suformuoti ekspoziciją.

Komitetas nusprendė prašyti Etnokosmologijos muziejaus kartu su Kultūros ministerija iki gegužės 20 d. parengti ir pateikti Švietimo, mokslo ir kultūros komitetui muziejaus ekspozicijos ir muziejaus veiklos plėtros koncepciją ir pasiūlymus dėl jos įgyvendinimo.

Kategorijos: Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė