Tautininkai iškėlė reikalavimus TS-LKD vadovybei (4)

www.tautininkai.lt

Balandžio 30 d. Vilniuje vykusioje Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Tautininkų frakcijos konferencijoje nuspręsta kol kas nepriimti sprendimo dėl tautininkų traukimosi iš TS-LKD partijos. Nors už tokį nutarimo projektą balsavo dauguma Konferencijos delegatų, nutarimo projekte numatytai Tautininkų frakcijos likvidavimo procedūrai nepritarta 2/3 pagal frakcijos statutą reikalingų balsų. Tačiau daugiau kaip 2/3 tautininkų konferencijos delegatų balsavo už siūlymą prie Tautininkų frakcijos ateities klausimo svarstymo grįžti po dviejų mėnesių pertraukos ir tuomet priimti galutinį sprendimą.

Konferencija vyko neįprastomis sąlygomis, Tautininkų frakcijai netekus savo lyderių. Pernai TS-LKD Priežiūros komitetas sustabdė frakcijos vicepirmininko Arvydo Radžiūno ir Valdybos nario Kazimiero Uokos narystę partijoje, o prieš pat konferenciją pašalino iš partijos ir Tautininkų frakcijos pirmininką Gintarą Songailą.

Tautininkai iškėlė reikalavimą TS-LKD Tarybai ir Suvažiavimui grąžinti frakcijos lyderius į partiją, netrukdyti priimti į frakciją naujų narių ir pašalinti Lietuvių tautininkų sąjungos prisijungimo prie Tėvynės sąjungos sutarties pažeidimus, o taip pat sudarė derybų su partijos vadovybe delegaciją. Į šių reikalavimų įvykdymą arba neįvykdymą, o taip pat partijos pirmininko rinkimų rezultatus tautininkai ketina atsižvelgti, priimdami galutinį sprendimą birželį šaukiamame antrajame konferencijos posėdyje.

Konferencijos sprendimu, iki kito Konferencijos posėdžio Tautininkų frakcijai laikinai vadovaus Frakcijos vicepirmininkas Algimantas Birbilas.

www.tautininkai.lt

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , .

4 komentarai

 1. lyvis:

  Manau tautininkų pirmininkų turėtų tapti Kazimieras Uoka. Tikrai šis žmogus nesiduos žydų spaudimui dėl turto reketo, kurio mums trūksta valdovų rūmų atstatymui, futbolo arenos užbaigimui ir jis nebijos pareikalauti sovietinės žalos atlyginimo. lyvis

  • Treniota:

   Pasaulyje dedasi, mums tyliai nekreipiand dėmėsio, bjauresni dalykai, nei pjautabirkių turtas. Susiraskit : “politkorektiškumas blogiau, nei leninizmas”, kaip komunizmas rado atlapas užpakalines duris ir visą Pasaulį išdūrė per Gender ir kitas liberastizmo organizacijas

 2. tikras lietuvis:

  Minimum ko reikia – nieko neišpustyti, o tai kubiloidai pagatavi visą Lietuvą išdalinti.
  Su reikalavimais tai tokia padėtis – ne dabartinė valstybė tai padarė, todėl ar jie gali būti atsakingi už kitų kaltes?
  Nebent patys prisiimtų. 🙂

 3. obcd:

  Svarbu nesiradikalizuoti, o inteligentishkai burtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė