Paremkite Alkas.lt veiklą, skirdami 2% pajamų mokesčio (0)

www.alkas.lt

Gerbiamieji skaitytojai, greitai bėga laikas ir artėja gegužės 2 d. iki kurios dar galite skirti savo valstybei sumokėtus 2% gyventojų pajamų mokesčio tai visuomeninei organizacijai, kuri yra Jums prie širdies.

Interneto vartai Alkas.lt  visu 100 nuošimčių yra išlaikomas jo sumanytojų visuomeninėmis pastangomis. Jei dar niekam nepaskyrėte savo paramos, prašome Jūsų paremti Alkas.lt.  

Alkas.lt yra Lietuvių etninės kultūros draugijos visuomeninis projektas. Būtumėme labai dėkingi, jeigu Jūs galėtumėte paremti Alkas.lt veiklą 2% pajamų mokesčio, sumokėto už 2010 metus.

Užpildykite pridedamą formą ir iki 2011 gegužės 2 d. pateikite savo miesto Valstybinei mokesčių inspekcijai (asmeniškai arba paštu).

Alkas.lt skirti paramą galite ir deklaruodami pajamas internetu: http://deklaravimas.vmi.lt/ arba užpildydami čia pateikiamą formą. Pateiktoje formoje Lietuvių etninės kultūros draugijos rekvizitai jau yra įrašyti (pildant tuščią formą atsiskaitomosios sąskaitos numerį LT767044060007700724 įrašyti būtina, nes tai yra speciali Lietuvių etninės kultūros draugijos Alkas.lt projektui skirta sąskaita):

Paramos Alkui.lt forma Word Document (pildyti kompiuteriu) 48 Kb

Formą pildykite DIDŽIOSIOMIS raidėmis, įrašydami savo vardą, pavardę, asmens kodą, telefoną, el.pašto adresą, užpildymo datą. Nepamirškite pasirašyti. Užpildytą formą pristatyti tiesiogiai arba paštu į savo teritorinį VMI skyrių iki 2011 gegužės 2 d.

Lietuvių etninės kultūros draugija
Įmonės kodas (paramos gavėjo identifikacinis numeris) – 191932780
Adresas – Pamėnkalnio g. 34, Vilnius
Atsiskaitomosios sąskaitos Nr. LT767044060007700724

Jeigu kiltų neaiškumų, klausimų, teiraukitės <alkoredakcija@gmail.com>, skambinkite tel. +370 682 14559

Dėkojame už paramą.

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė