Ar būti konservatorių ir V.Tomaševskio bloko koalicijai Vilniuje? (audio) (2)

www.ziniur.lt

– Pan Valdemar, dabar tokia mada Europos Parlamente? – Ne, tai Wilno savivaldybės klerkų uniformos projektas. Tikiuosi tokiais kostiumais apvilkti ir Lietuvos seimūnus! Kęstutčio K. Šiaulyčio piešVakar balandžio 13 d. „Žinių radijos“ laidoje „Dienos klausimas“ buvo kalbama tema „Ar būti konservatorių ir V.Tomaševskio bloko koalicijai Vilniuje?“

Užvakar balandžio 12 d. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus miesto skyrių sueiga pritarė ketinimui Vilniaus miesto savivaldybėje koaliciją sudaryti su Darbo partija, „Tvarka ir teisingumu“ ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos lyderio Valdemaro Tomaševskio bloku.

Tačiau Seimo pirmininkė Irena Degutienė vakar pareiškė, kad konservatoriai su V.Tomaševskio bloko atstovais koalicijoje būti negali. Ji atkreipė dėmesį, kad į šio bloko kandidatų sąrašą buvo įrašytas ir išrinktas buvęs sovietų represinių struktūrų KGB darbuotojas: „Vienas iš jų – buvęs KGB darbuotojas, kuris veikė ir, ko gero, veikia toliau prieš Lietuvos nepriklausomybę ir Lietuvos valstybę. Todėl aš turiu griežtą poziciją šiuo klausimu ir dar kartą išsakau, kad tie žmonės, kurie veikė prieš Lietuvos valstybę, šiuo atveju aš kalbu apie V. Tomaševskio bloko iš Rusų aljanso vieną žmogų, taigi, manau, kad Tėvynės sąjunga su Tomaševskio bloko atstovais koalicijoje būti negali“.

Duodama interviu „Žinių radijui“, I. Degutienė pridūrė, kad V. Tomaševskis kursto nesantaiką tarp lietuvių ir Lietuvoje gyvenančių lenkų.

„Dienos klausimo“ laidoje pasisakė Vilniaus meras Raimundas Alekna, Seimo narys Gintaras Songaila, judėjimo „Taip“ vadovas Artūras Zuokas, savaitraščio „Veidas“ apžvalgininkas Audrius Bačiulis bei į laidą skambinę klausytojai.

Pasiklausykite radijo laidos įrašo:

Radijo klausytojų atsakymai į klausimą: Ar pritariate konservatorių koalicijai su V.Tomaševskio bloku Vilniuje?

Taip 21.1% (20)
Ne 70.5% (67)
Sunku pasakyti 8.4% (8)
www.ziniur.lt
Kategorijos: Garsai, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė