Klaipėdiečiai ir Palangiškiai kviečiami rytoj pasimankštinti (0)

www.alkas.lt

R.Bužinsko nuotr.

R.Bužinsko nuotr.

Balandžio 7-oji – pasaulinė sveikatos diena. Ta proga Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakultetas (KU SvMF) rengia rytinę mankštą. Joje kviečiami dalyvauti visi, kurie neabejingi sveikai gyvensenai. Sportinę aprangą jau ruošia ne tik studentai, bet ir jų dėstytojai.

„Mankštą pradėsime 10 ryto PC „Studlendas“ aikštelėje, vėliau visi kartu bėgsime trumpą maratoną. Rytinė mankšta suteikia žvalumo ir energijos visai dienai, todėl tikimės sulaukti didelio būrio sveikos gyvensenos propaguotojų. Nuolatinis judėjimas, mankšta, aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas klaipėdiečiams turėtų tapti kasdienybe, juk uostamiestis – vienintelis Lietuvos miestas, prisijungęs prie Sveikų miestų asociacijos“ , – sakė KU SvMF dekanas prof. dr. Artūras Razbadauskas, taip pat dalyvausiantis rytinėje mankštoje ir bėgime.

Po mankštos ir mini maratono KU studentų miestelyje, prie SvMF visų lauks sveiki pusryčiai bei sportinės ir kūrybinės užduotys. Laimėtojams žadamos staigmenos ir prizai.

Renginio pradžia – balandžio 7 d. (ketvirtadienį) 10 val. prekybos centro „Studlendas“ aikštelėje.

Renginio organizatoriai – KU SvMF studentų atstovybė.

Na, o palangiškiai ir kurorto svečiai kviečiami išbandyti šiaurietišką ėjimą. Nemokami mokymai vyks Palangos miesto Botanikos parke (Prie Rotondos), juos ves Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro specialistai.

,,Mūsų šūkis – ,,Tapkime globalaus judėjimo už sveikesnius miestus dalyviais”. Nuolatinis judėjimas, aktyvus laisvalaikio leidimas – būdas išlikti sveikiems ir energingiems. Išbandę šiaurietišką ėjimą įsitikino, kad jo nauda nenuginčijama – didėja ištvermė, gerėja raumenų būklė, nes į darbą įtraukiama 90 proc. kūno raumenų masės. Ypač svarbu, kad į darbą įtraukiami viršutinės kūno dalies raumenys. Vaikščiojant su lazdomis sunaudojama 50 proc. daugiau energijos nei vaikščiojant be lazdų”, – pasakojo visuomenės sveikatos specialistė Rasa Baliutavičiūtė.

Mokymų metu bus suteikta informacija apie šiaurietiško ėjimo teigiamą poveikį sveikatai, tinkamą šiaurietiško ėjimo inventoriaus pasirinkimą, bus mokoma šiaurietiško ėjimo bazinių žingsnių.

Renginio pradžia – balandžio 7 d. (ketvirtadienį) 17 val. 15 min. Palangos miesto Botanikos parke (Prie Rotondos).

Būtina išankstinė registracija! Mob. tel. 8 612 30176 arba el. paštu rasa@sveikatosbiuras.lt

Parengta pagal www.sam.lt
Kategorijos: Naujienos, Sveikata, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė