Rytoj – Saugaus eismo diena! (0)

www.alkas.lt

Kelyje būkime atsargūs! (R.Bužinsko nuotr.)

Kelyje būkime atsargūs! (R.Bužinsko nuotr.)

Rytoj, Balandžio 6-oji, – Saugaus eismo diena Lietuvoje, švenčiama nuo 2006-ųjų. Policija kviečia Lietuvos gyventojus bent šią dieną pabūti kelyje žmogiškesniais, pakantesniais ir rūpestingesniais. Pareigūnai ragina pagalvoti ne vien apie save, bet ir apie kitų saugumą.

Žmonės raginami kelyje elgtis pagal visas saugumo taisykles. Vairuotojai ir keleiviai – automobiliuose segėti saugos diržus. Tėvai įspėjami, kad pasirūpintų automobiliuose vežamais vaikais – jie privalo sėdėti prisegti jų amžiui pritaikytose autokėdutėse.

Valstybinės saugaus eismo plėtros 2011–2017 metų programos strateginis tikslas – gerinant saugaus eismo būklę, pasiekti, kad pagal žuvusiųjų eismo dalyvių skaičių, tenkantį 1-am milijonui šalies gyventojų, Lietuva atsidurtų tarp 10 geriausiais rezultatais pasižyminčių Europos Sąjungos valstybių.

Siekiant priminti šios dienos išskirtinumą ir atkreipti visų eismo dalyvių dėmesį į eismo saugumą, pagarbą vienas kitam kelyje, Kelių eismo taisyklių laikymosi būtinybę, Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas balandžio 4-13 dienomis organizuos prevencines priemones, kurių metu bus tikrinama, kaip dviratininkai, vadeliotojai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų, atkreiptas dėmesys į saugos diržų ir vaikams skirtų specialiųjų sėdynių tinkamą naudojimą. Bus sustiprinta pėsčiųjų elgesio kelyje kontrolė, taip pat bus tikrinamas vairuotojų blaivumas ir apsvaigimas. Priemonės metu ypatingas dėmesys bus skiriamas įspėjamųjų signalų rodymo ir mobiliojo ryšio priemonių naudojimo vairuojant tvarkos laikymuisi.

Gerbiami eismo dalyviai, saugokime vieni kitus kelyje!

Kategorijos: Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė