Baltai vienykimės! (0)

www.alkas.lt

Rytoj, kovo 24 d. 17 val.,VU Istorijos fakultete (Universiteto g. 7, 211 auditorijoje) kviečiami į susitikimą visi, kuriems rūpi lietuvių ir latvių bendravimas, kurie nori daugiau sužinoti apie Latviją ar pasimokyti latvių kalbos.  Susitikime dalyvaus,  patirtimi dalysis bei kvies bendrai veiklai Vytauto Didžiojo universiteto studentų klubas „Baltai“.
Klubas „Baltai“ – 2005 m. studentų, studijavusių Latvijoje, iniciatyva suburtas jaunimo klubas, nuo 2007 m. veikla buvo sustojusi ir atsinaujino 2009 m. rudenį. Klubui „Baltai“ svarbus dar šiandien gyvų baltų – lietuvių ir latvių – bendradarbiavimas ir draugystė. Vienas svarbiausių klubo tikslų – supažindinti studentus ir kitus besidominčius su Latvija, jos istorija, kultūra, politika, menu ir daugeliu kitų sričių, o kartu viską lyginti su Lietuva, ieškoti panašumų ir skirtumų.
Susitikimų metu vyksta latviškų ir lietuviškų filmų peržiūros, diskutuojama įvairiomis Lietuvos ir Latvijos literatūros, kultūros temomis. Skaityti paskaitų „Baltai“ kviečia svečius iš Latvijos, bendradarbiauja su VDU Letonikos centru bei „Lietuvos ir Latvijos forumo“ asociacija, Latvijos Etnokultūros centru, Kauno latvių klubu „Daugava“, Vilniaus latvių draugija, Klaipėdos latvių asociacija „Atpūta”, Šiaulių Baltų centru, Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga, KTU studentų korporacija „TAUTITO“. Klubas mini Lietuvos ir Latvijos svarbias istorines datas, švenčia šventes. Klubo nariai dažnai vyksta į keliones, žygius po Lietuvą ir Latviją, dalyvauja mokslinėse konferencijose ir seminaruose. Į klubo veiklą stengiamasi įtraukti VDU studijuojančius latvių studentus.
Klubas „Baltai“ labai laukia ir tikisi, kad iniciatyvą dėl klubo veiklos perimtų patys studentai, nes klube kiekvienas sau gali rasti artimą sritį, kurioje galėtų realizuoti save.
Finansiškai klubo niekas neremia, visa veikla kyla iš narių širdžių, kurios plaka baltų vienybės ritmu!!!! Semdamiesi stiprybės iš baltų tautų istorijos ir būdami vieningi galime padaryti labai daug!!! Tad vienykimės, BALTAI!!!

Kategorijos: Mes baltai, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė