Lietuvos Romuva kviečia likti ištikimiems baltų tikėjimui (video) (11)

www.alkas.lt      

Romuvė - baltų tikėjimo puoselėtoja

Romuvė - baltų tikėjimo puoselėtoja

Šiandien paskutinė visuotinio gyventojų surašymo diena internetu. Po iškilusių prisijungimo trikdžių prie surašymui skirtų serveriu, Statistikos departamento sprendimu, elektroninio surašymo terminas buvo pratęstas ki kovo 16 d. 24 val. Tad šiandien yra paskutinė galimybė pateikti duomenis apie save neišeinant iš namų arba nuėjus į viešos interneto prieigos vietą, pavyzdžiui, į artimiausią biblioteką. Vėliau tai bus galima padaryti tik tuomet, kai pas jus apsilankys surašinėtojas.     

Siekdama sutelkti senojo baltų tikėjimo šalininkus, Lietuvos Romuva ir toliau ragina Lietuvos ir viso pasaulio lietuvius bei kitų tautų žmones  liudyti savo ištikimybę baltų tikėjimui. Visus branginančius senąsias baltų tradicijas, atsakant į 16-tą klausimą Kuriai religinei bendruomenei Jūs save priskirtumėte? raginama pasirinkti Kitai  ir pažymėti – Baltų tikėjimo.      

Žiūrėkite KK2 laidos reportažą: Kiek žmonių gali save pavadinti baltais su senuoju tikėjimu?   

 

Nuo kovo 1 iki 16 d. (24 VAL.) galite pildyti elektroninį surašymo lapą štai šiuo adresu  www.esurašymas.lt.

Kategorijos: Mes baltai, Naujienos, Religija, Visi įrašai | Žymos: , , .

11 komentarų

 1. Algis:

  Vaida galiu pasakyti kad tada is tavo pasakymo galima suprasti kad musiskiai yra uzsizaide vaikai tai ta pati galima pasakyti ir apie kitu tautu religijas kad jie irgi uzsizaide vaikai, matosi kad tau Lietuvos ir baltu vertybes nerupi kaip jas isaugoti tik bile sneketi ir nieko nedaryti.

 2. Ievaras:

  nežinau, kodėl GAMTAMELDIS turėtų “liūdyti savo ištikimybę baltų tikėjimui”? kuo toks kvietimas skiriasi nuo kvietimo “liūdyti Kristų”? tokie raginimai rodo šventikų nesugebėjimą skleisti savo pažiūrų 🙂

 3. baubas:

  ne tikėjime ar jo pavadinime esmė…kam to reikia?

 4. Elena:

  Norėčiau tik atkreipti dėmesį į vieno sakinio pabaigoje

  “…liūdyti savo ištikimybę baltų tikėjimui.”

  esantį žodį “liūdyti”.

  Ką tuo žodžiu norėta pasakyti? Ar kad reikia liUdyti, paliudyti (nuo žodžio “liUdijimas”) savo ištikimybę…, ar kad liŪdėti (liūdinti) savo ištikimybę…” Turbūt, vis tik norėta paskatinti liudyti savo ištikimybę…, bet padaryta rašybos klaida?

 5. Birutė nuo Šeimyniškių piliakalnio:

  Iš pasąmonės gelmių vis tik atsišaukia Gamtos gerbimo jausmas. Krikščionys iškelia žmogų virš Gamtos, tai jau yra puikybė, egoizmas ir nuo to darosi nejauku. Tie, kurie neturi gamtos gerbimo pojūčio, tie nesupranta nė krikščionybės. Jiems Gamta neįpūtė dvasios, su jais nereikia nė ginčytis. O juk neišvarysim gi žydų kilmės religijos- krikščionybės, nes tai irgi jau mūsų istorija su išpuoselėtom ir įdomiom apeigom, be to sukurta begalė vertingos krikčioniškos filosofijos, meno. Tai yra puiku, bet lietuvių dvasinis pamatas turėtų būti protėvių tradicijų tąsa, o ne religiniai okupaciniai diktatoriški primetimai. Pritariu savo “šaknims”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė