93-jų Valstybės atkūrimo metinių proga įvyks pogrindinės muzikos vakaras „AUSZRA 16″ (0)

www.alkas.lt

Valstybės atkūrimo 93-iosioms metinėms paminėti šių metų vasario 16 d. nepriklausoma muzikos leidykla Dangus rengia tradicinį proginį muzikos vakarą „Auszra 16“. Šįkart jis vyks nedideliame sostinės klube „Metro“, esančiame Pylimo ir Raugyklos gatvių sankirtoje.

Patriotiškai nusiteikusiems piliečiams koncertuos vyrų folkloro grupė UGNIAVIJAS bei eksperimentinės industrial muzikos projektai ALKIS ĮŠALUSIAI AUŠRAI, DRAMA ir OORCHACH. Vakaro finalinėje dalyje geriausius Lietuvos Atgimimo laikų hitus gros didžėjų sambrūzdis DJs Smetona.

Renginiu „Auszra 16“ Nepriklausomybės dieną kasmet pažymime vis kitaip, išryškindami vis kitą akcentą. Po pastaraisiais metais ošusių didelių oficialių salių kilo dingstis grįžti prie neformalios pogrindžio aplinkos ir avangardinės muzikos. Todėl vakarui pasirinktas klubas yra ganėtinai nedidelis, bet jaukus, o visos koncertuosiančios grupės pasižymi ne tik savitumu, bet ir tvirta ideologija. Vasario 16-osios data juk primena ne tik istorinę kroniką, bet kasmet atgaivina pačią Nepriklausomybės idėją.

20.00 val. vakaras prasidės „Tautiška giesme“ ir kolektyvo UGNIAVIJAS pasirodymu. Šis, jau keletą metų gyvuojantis ir populiarėjantis trijų smarkių vyrukų kolektyvas Nepriklausomybės dienai parengė atskirą programą – pritariant seniesiems liaudies instrumentams, skambės vyriškos folkloro dainos.

Vėliau „Metro“ salė pasiners į gaubiančius ambient ir eksperimentinės elektronikos garsus. Dvasios gelmėje bundančių emocijų slenksčiais klausytojus plukdys ALKIS ĮŠALUSIAI AUŠRAI. Tai bus viena retų progų išvysti šį fragmentiškai atgyjantį duetą. Sunkiosios elektroninės muzikos pogrindžio rezidentas McKaras pateiks naujausią projekto DRAMA kūrybą, kurioje vyrauja mąslios ir karingai dramatiškos nuotaikos. Vilniaus avangardistas OORCHACH 93-iosioms Nepriklausomybės metinėms kaupia transcendentinį ritual industrial gūsį, jį nuspalvindamas ir įkraudamas neįprastu apeiginiu menu ir etniniais ženklais.

Klubinį vakarą griausmingai užbaigs DJs Smetona – neformalus diskasukių kolektyvas, kurio fonoteką sudaro išskirtinai lietuviški įvairių laikų muzikos šlageriai ir keistenybės. Atgimimo laikų prisiminimai skambės kartu su naujai atrastais tautinės scenos perliukais ir ko gero pašokdins visus susirinkusius.

Visuomet norisi, kad Vasario 16 d. pasižymėtų ne tik oficialiais paradais, bet ir gyvai tautišku, betarpišku bendravimu, smagia švente, kuriai tinka ir šiek tiek šėlsmo. Visus tautiškai nusiteikusius ir mėgstančius neformalų garsą kviečiame apsilankyti.

Renginys nemokamas. NEPRIKLAUSOMYBĖ NETURI KAINOS!
Pradžia 20.00 val. Durys atviros nuo 19.00 val.

Kategorijos: Naujienos, Šventės, Visi įrašai.
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė