Palangos menininkės pristato savo kūrybą Švėkšnoje (0)

Rasa Gedvilaitė, www.alkas.lt

Sausio pabaigoje būrelis Palangos menininkių svečiavosi nedideliame, tačiau ypatingu grožiu pasižyminčiame miestelyje Švėkšnoje, ir dalinosi savo kūrybos vaisiais su švėkšniškiais.

Mielai priimtos rašytoja Elena Karnauskaitė bei grafikės Gražina Oškinytė-Eimanavičienė ir Miglė Jonaitienė padovanojo švėkšniškiams gražią popietę, pavadintą „Po plunksnos ženklu“.

Renginį vedęs kraštietis rašytojas Rimantas Černiauskas, atlydėjęs svečius Švėkšnon, smagiai nuteikė gausiai susirinkusius miestelio gyventojus, o ir svečius. Suteikusios galimybę prisiliesti prie poezijos trapumo ir grafikos elegancijos palangiškės visiems paliko neišdildomą įspūdį.

Poetė E.Karnauskaitė, išleidusi jau penkias poezijos knygas džiugino savo eilėmis, kurias skaitė aktorius Ramūnas Dzimidas. Grafikė G.Oškinytė-Eimanavičienė švėkšniškių akis ir sielas malonino savo darbais iš ciklų „Abipus horizonto“ ir „Tarp baltos ir juodos“, o M.Jonaitienė – „Raidžių ir Vardų“ kompozicija, sudariusią pagrindinę parodos „Knygų žymekliai“ dalį.

 

 Paroda Švėkšnos seniūnijos salėje veiks iki vasario 16 dienos.

 

Kategorijos: Menas, Naujienos, Visi įrašai.
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė