Lietuvių Tautinis Centras susirūpino planuojama homoseksualumo propoganda Lietuvos mokyklose (6)

Lietuvių Tautinis Centras (LTC) sausios 27 d. išplatino pareiškimą kuriuo išreiškė savo susirūpinimą dėl spaudoje pasirodžiusių pareiškimų apie Lietuvos mokyklas turinčius pasiekti mokymo projektus, kurių ugdymo turinys, pasak LTC, gali labai neigiamai paveikti mokinių psichiką, moralę, seksualinę tapatybę ir socialinę saviraišką.

Pareiškime nurodoma, kad vienas iš tokių projektų yra „Mokytojų, moksleivių, tėvų ir NVO atstovų tarpkultūrinių gebėjimų plėtra“.Šis projektas remiasi J. Reingardės, N. Vasiliauskaitės ir R. Erentaitės parengtu tyrimu „Tolerancija ir multikultūrinis ugdymas bendrojo lavinimosi mokyklose“. Tyrimas yra parengtas pagal pabėgėlių integracijos programą, tačiau tyrimo rekomendacijose kaip svarbiausia problema išskiriama tai, kad mokyklose per mažai kalbama apie homoseksualumą.

LTC pareiškime rašoma, kad „LTC kategoriškai prieštarauja prieš bet kokią homoseksualumo propagandą Lietuvos mokyklose bei viešajame gyvenime. Bet kokios panašios iniciatyvos, programos ir metodai neturi gauti jokio palaikymo visose Lietuvos Respublikos institucijose”.

„Tai yra esminiai ir jautrūs dalykai susiję su vaikų seksualiniu auklėjimu, dėl kurių nebuvo atsiklausta visuomenės nuomonės, bet buvo savavališkai nuspręsta diegti mokyklose eksperimentines programas, kuriomis tikslai remiasi suinteresuotų visuomeninių (gėjų ir lesbiečių) organizacijų nuomonėmis, bet ne patvirtintais Lietuvos specialistų – psichologų ir pedagogų – tyrimais, Lietuvių Tautinis Centras kreipiasi ir į Lietuvos Generalinę prokuratūrą prašydamas inicijuoti tyrimą dėl galimai pažeisto viešojo intereso“ – sakė LTC pirmininkas Ričardas Čekutis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

6 komentarai

 1. vytas:

  ne nu cia tai joa….. as suprantu, kad gejai ir lesbietes irgi zmones ir jie tokie pat kaip ir visi (yeah, right), bet jeigu jau taip norit list i mokyklas, tai ne lengviau butu atsidaryti mokykla tokiem iskrypeliam kaip jus?

  tikiuosi bus atsiklausta visuomenes del to ir musu vaikai, broliai, seses nebus mokomi, kad gejai ir lesbietes yra normalu

 2. Saulius:

  Nesuprantu, kodėl šio klausimo vis dar nesiėmė Lietuvos psichologai. Kas jau kas, bet jie tai žino, turi praktinės savo veiklos duomenis apie tai, kas daro įtaką bręstančiam organizmui ir besiformuojančiai asmenybei. Negi suinteresuotųjų galingųjų(?) baimė ir jiems surakino lūpas? Jei ne, tai – kodėl viešojoj erdvėj tylu?

 3. juokas:

  Prancūzijos konstitucinis teismas penktadienį paskelbė, kad šalyje galiojantis draudimas tuoktis homoseksualiems asmenims neprieštarauja pagrindiniam įstatymui.

  Teismas šią nutartį priėmė išnagrinėjęs vienos lesbiečių poros ieškinį. Šios moterys, dešimt metų gyvenusios civilinėje sąjungoje (PACS) ir auginančios keturis vaikus, siekė įgyti teisę į visavertę santuoką.

  Homoseksualių asmenų santuokas yra įteisinusios penkios Europos Sąjungos šalys (Ispanija, Belgija, Portugalija, Nyderlandai ir Švedija).

 4. Zaiph:

  Tai va Lietuviai didžiuliai homophobai. Net kai to nesupranta.

  • Pati sąvoka „homofobija“ yra nelogiška, nes išvertus reikštų „viena/ ta pati baimė/neapykanta“. Tai, kad ne patys gėjai ar lesbietės lietuviams kliūna, o vis drąsiau skelbiama ir platinama vaivorykštinė-„pažangioji“ ideologija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė