Atidaryta Juozo Kazlausko fotografijų paroda “Lemtingasis Sausis: Sausio 13-oji” (0)

Vaiva Strikaitytė, www.alkas.lt

Sausio 10 d. buvo atidaryta žymaus Lietuvos fotografo, kurio dėka turime didelį nuotraukų, kuriose užfiksuota Lietuvos tautinio atgimimo istorija, palikimą, Juozo Kazlausko paroda, skirta Sausio 13-osios įvykiams atminti. Paroda atidaryta Lietuvos gyventojų genocido ir rezistensijos tyrimo centro Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso Konferencijų salėje (Žirmūnų g. 1F, Vilnius). Atidarymo metu buvo supažindinama su fotografijų autoriumi ir jo darbais, susirinkusieji turėjo galimybę pamatyti trumpą dokumentinį filmą apie Sausio 13-osios įvykius,  savo prisiminimais gyvai dalinosi įvykius stebėję dalyviai.  Parodoje pateikiamos nuotraukos, kurias iš asmeninio archyvo atrinko Juozo Kazlausko žmona, Dalia Kazlauskienė.

Parodą organizuoja: Fotografo Juozo Kazlausko paramos ir labdaros fondas, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.

Paroda veiks iki 2011 m. vasario 4 d., LGGRTC Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso Konferencijų salėje (Žirmūnų g. 1F, Vilnius).

Kategorijos: Menas, Naujienos, Visi įrašai.
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė