Gruodžio 22 d. – protesto akcija prieš beprasmišką Lietuvos vilkų naikinimą (1)

Šių metų gruodžio 1 d. susivieniję nevyriausybinių organizacijų atstovai Peticiją prieš beprasmišką Lietuvos vilkų žudymą su 8000 piliečių parašų įteikė Prezidentei, prašydami padėti SUSTABDYTI nepagrįstą ir beprasmišką Lietuvos vilkų naikinimą.

Tačiau Aplinkos ministerija, reaguodama į tokią visuomenės nuomonę, dar labiau prailgino vilkų medžioklės sezoną – kitais metais jis prasidės ne gruodžio 1 d., o spalio 15 ir tęsis iki balandžio 1 d..

Kadangi kiekvienais metais vilkų kvota išmedžiojama dar nepasibaigus medžioklės sezonui, tokiu savo poelgiu Aplinkos ministerija leido suprasti, kad vilkų medžioklės kvota kitais metais gali būti dar didinama!

NELIKITE ABEJINGI! Ateikite į protesto akciją Gruodžio 22 d. (trečiadienį), 10 val. prie Aplinkos Ministerijos (A. Jakšto g. 4, Vilnius).

Jei patys negalite – paraginkite savo artimuosius, draugus. Juk turime kažką daryti, KAD NEBŪTŲ PER VĖLU, kad mūsų nacionalinio pasididžiavimo –

VILKO neištiktų stumbro, lūšies ar rudojo lokio likimas!!!

Šia protesto akcija norime parodyti, kad Aplinkos ministerija, tenkindama medžiotojų interesus ir tokiu būdu vaizduodama, kad sprendžia ūkininkų problemas, neturi jokio palaikymo iš plačiosios visuomenės, gamtosauginių organizacijų ir netgi mokslininkų, kurių vardu Aplinkos ministerija pati neretai spekuliuoja. Mums nepriimtinas Aplinkos ministerijos taikomas “galvos skausmo gydymas galvos nukirtimu” ir mes primygtinai siūlome pagaliau pradėti taikyti geriausią Europoje ūkininkų ir gyvosios gamtos koegzistencijos praktiką, o pačius vilkus palikti ramybėje.

Daugiau žinioų apie protesto akciją ČIA arba ČIA.

Asociacija “Baltijos vilkas”

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė