Lietuva yra dideliame pavojuje! (12)

Tomas J. GIRDZIJAUSKAS, www.alkas.lt

Vakar kalbėjausi su svarbiu, įtakingu Lietuvos politiku, buvusiu ministru, kuris ne tik patvirtino mano nuogastavimus, bet pačius radikaliausius siūlymus palaikė normaliomis priemonėmis, kokių imasi kitos stambios valstybės, tokios kaip JAV arba Rusija. 

Tempai, kuriais politikai bando sręsti reikalą yra neadekvatūs realiam demografinės situacijos blogėjimo greičiui. Jų veiksmai kolkas atrodo beviltiški. 

Lietuva yra dideliame, mirtiname pavojuje ir apie tai reikia trimituoti ir šaukti iš visų jėgų, visais kanalais ir imtis radikaliausių priemonių, kol nevėlu. Net šiek tiek pagerėjęs gimstamumas nieko nesprendžia iš esmės. Mes, lietuviai, mirštame, Lietuva šalis ir tauta yra demografinėje agonijoje. Būtina apie tai kalbėti tiesiai į kaktą, tiesmukai ir iš esmės. Turime kartu mąstyti ką daryti, kartu ieškoti labai stipraus sprendimo, esminių priemonių. 

Tai yra tik mūsų, lietuvių, europiečių, vakariečių problema. Pasaulyje yra žymiai gyvybingesnių tautų, kurios nedelsdamos užims mūsų teritoriją, jei elgsimės pasyviai. Tai ne Pasaulio, bet mūsų tautinio kolektyvo problema. Pasaulio gyventojų daugėja, o mūsų – mažėja. 

Lietuva nyksta fiziškai. Jokia ekonomika, planai ar projekcijos neturi prasmės. Pirmiausia turi būti sprendžiamas esminis fizinio išlikimo klausimas. 

Lietuvos vyrai turi nustoti žudytis, moterys turi pradėti gimdyti neribotai daug vaikų, emigracija turi apsiversti grįžimu į Tėvynę arba mes visi kartu privalome keltis į naują palankesnę teritoriją Planetoje Žemė. Gal tai Londonas, Čikaga, Šiaurės Italija, Madagaskaras ar Kipras? O gal etninė Lietuva. Bet tai reikia daryti koordinuotai ir sąmoningai taip kaip savo laiku darė vengrai masiškai keldamiesi iš pietų Uralo į dabartinę Vengriją. 

Mes turime atpalaiduoti vaizduotę, dėti į stalčiu visus dabartinius mokslus, atsisakyti visko ką iki šio žinojome apie save bei pasaulį ir mąstyti iš naujo, nuo nulio mokintis visose esminėse srityse. Nes viskas ką iki šiol žinojome yra iš esmės neefektyvu ir žalinga, nes veda į Tautos mirtį. Reiškia ligšiolinis žinojimas yra su rimtais defektais. 

Tai liečia visas fundamentines žinių sritis pirmiausia – gyvenimo prasmė, pasaulėžiūra, žmonių santykiai, šeimos dėsniai, vaikų auklėjimas (kaip viso švietimo pagrindai) ir kita. 

Mano artimųjų tarpe vis daugiau žmonių beapsisprenžiančių ar jau apsisprendusių išvažiuoti, tai jau virsta lavinine reakcija. 

Mes galime šią situaciją pakeisti. 

Tai esminis iššūkis mums kaip kolektyvui!

Tomas Jonas Girdzijauskas

Kategorijos: Laiškai Alkui, Visi įrašai.
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė